Gdzie będzie transmisja z meczu Pogoń Szczecin – KR Reykjavik? To spotkanie zostanie pokazane w TVP SPORT, a o szczegółach piszemy niżej. Gospodarze na papierze są faworytami, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Wiemy, że polskie kluby w kwalifikacjach do europejskich pucharów wiele razy miały pod górkę. Jak będzie tym razem?

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik, gdzie oglądać

Już dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy dojdzie do spotkania Pogoń Szczecin – KR Reykjavik, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Z kursów bukmacherskich wynika, że gospodarze są faworytami tego starcia, co nie oznacza, że na pewno wygrają. W końcu dobrze wiemy, że polskie kluby wiele razy kompromitowały się w eliminacjach. Jak będzie tym razem? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – KR Reykjavik!

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – KR Reykjavik w TV? To spotkanie zostanie puszczone w telewizji, a prawa do transmisji ma TVP. Te będzie pokazywało starcie Pogoni na kanale TVP SPORT. Jeżeli nie masz do niego dostępu, to i tak możesz obejrzeć to starcie na telewizorze, ponieważ ta stacja ma swoją aplikację dostępna na telewizory ze Smart TV. Jak z niej skorzystać? Wystarczy ją pobrać i wybrać interesującą nas transmisję.

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online za darmo z meczu Pogoń Szczecin – KR Reykjavik musisz włączyć stronę lub aplikację TVP SPORT. W niej za darmo obejrzysz starcie pomiędzy tymi ekipami, które na papierze wygląda na bardzo interesujące. Przy okazji sprawdź też, gdzie oglądać mecze Ligi Konferencji, ponieważ inne spotkania polskich drużyn w tych rozgrywkach także będziesz mógł obejrzeć.

Pogoń Szczecin – KR ReykjavikPogoń Szczecin – KR Reykjavik, transmisja online

Gdy teraz wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – KR Reykjavik to sprawdź jeszcze, gdzie dokładnie będzie dostępna transmisja online z tego spotkania. Mecz pomiędzy tymi ekipami będzie puszczony nie tylko na stronie TVP SPORT, ale także w aplikacjach na telefony i tablety z systemem Android lub iOS.

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Pogoń Szczecin – KR Reykjavik możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali bukmacherzy. W końcu obstawiając w prosty sposób zwiększasz swoje emocje z oglądania danego spotkania. W ofercie zakładów bukmacherskich da się znaleźć typy ze sporym value, a tutaj przedstawimy Ci kilka z nich:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 sierpnia 2022 11:45.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogoń - Reykjavik?

Mecz Pogoni z Reykjavikiem będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT!

O której Pogoń zagra z Reykjavikiem?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze