Pogoń Szczecin – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Kamil Grosicki wykonujący rzut rożny

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Korona Kielce? W sobotę czeka nas wiele emocji związanych z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy, a to za sprawą trzech spotkań. Pierwszym z nich będzie to w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń zagra z Koroną Kielce. I to właśnie na tych zawodach skupimy się w poniższym tekście – powiemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć je na żywo! Zapraszam więc do sprawdzenia.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Korona Kielce na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć we wstępie, rywalizacja w Szczecinie będzie tylko jednym z trzech meczów Ekstraklasy, jakie czekają nas w sobotę. Doprecyzujmy, że mowa o 16. września 2023 roku i w przypadku starcia w Szczecinie, godzinie 15:00. Spotkanie to tradycyjnie będzie można obejrzeć w serwisie Canal+, a jedną z opcji będzie transmisja w TV. Tą znajdziemy zarówno na programie Canal+ Sport, jak i na Canal+ Sport 3. W obu przypadkach mowa o legalnej i sprawdzonej opcji.

Pogoń Szczecin – Korona Kielce gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Rywalizację Pogoni z Koroną Kielce będzie można również śledzić w Internecie i wszystko to odbędzie się również wobec legalnej i bezpiecznej transmisji! Spotkanie Pogoni z Koroną pokazane zostanie w formie streamu online, który wyemitowany zostanie na oficjalnej stronie internetowej telewizji Canal+, a więc w serwisie Canal+ Online. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnej oferty i za naprawdę niewielkie pieniądze uzyskać dostęp do wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, co uczynicie w następujący sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Pogoń – Korona i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Korona Kielce?

Wierni fani Ekstraklasy z pewnością wiedzą, że mecze tych rozgrywek transmitowane są właśnie w telewizji Canal+, która posiada prawa do ich pokazywania. Jeżeli dotychczas nie korzystaliście z usług tego operatora, to warto wykorzystać okazję i nabyć prawa do streamów online w promocyjnej cenie, o czym pisałem wyżej. A na polskim rynku bukmacherów pojawiły się nowe zakłady bez ryzyka, za sprawą których obstawicie kupon na Ekstraklasę bez obawy o utratę środków. Powodzenia i masy emocji przy okazji batalii w Szczecinie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze