Czy będzie transmisja w TV i stream online z meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Jeżeli szukasz informacji na ten temat, to trafiłeś w dobre miejsce, bo właśnie o tym piszemy niżej. W niedzielę czekają nas aż cztery spotkania w Ekstraklasie, a jednym z nich będzie właśnie starcie Pogoni z Jagiellonią. Kto tutaj wygra i zgarnie komplet punktów?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+

baner od ewinner na canal+ online

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo za darmo

Mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok będzie do obejrzenia na internetowej platformie Canal+ Online, o czym zresztą wspomnieliśmy Ci wyżej. Warto na pewno będzie obejrzeć to starcie, bo Pogoń będzie chciała się odkuć po fatalnym spotkaniu z Brondby w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Pogoń jest tutaj faworytem, ale biorąc pod uwagę, że ma w nogach trudne, czwartkowe spotkanie.

Zanim rozpocznie się spotkanie tych drużyn, to możesz jeszcze sprawdzić, jak działają transmisje live u bukmacherów i korzystając z rozwiązań przedstawionych w podlinkowanym artykule odpal wybrane spotkanie za free!

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć transmisję w TV z meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Będzie to możliwe w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w Canal+ 4K Ultra. Jeżeli nie masz telewizji, to dzięki naszej współpracy z eWinnerem otrzymasz możliwość odpalenia transmisji z tego starcia. Warto podkreślić, że aplikację od Canal+ Online możesz pobrać na swój telewizor i skorzystać z niej, żeby obejrzeć to starcie.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Początek transmisji online przewidziano na godzinę 15:00, a dostępna ona będzie nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, żeby zadbać o stabilny internet, który nie będzie Ci przerywał obrazu.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, szanse na zwycięstwo

U bukmacherów można obstawić mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok i w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania tej rywalizacji.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogoni z Jagiellonią?

Spotkanie Pogoni z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Pogoń zagra z Jagiellonią?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze