W Ekstraklasie w sobotę rozegrane zostaną cztery spotkania. Jednym z nich będzie starcie Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok. Na papierze zawodnicy Pogoni są faworytami, bowiem mają lepszą kadrę. Na pewno jest to jedno z tych starć, które trzeba obejrzeć. Dlatego też sprawdź, gdzie możesz oglądać starcie tych ekip i graj bez ryzyka, zwiększając emocje z obserwowania rywalizacji!

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok – gdzie oglądać dzisiaj?

Jagiellonia Białystok to zdecydowanie nie jest jedna z czołowych drużyn w lidze. Jednak do tego grona można już na pewno zaliczyć Pogoń Szczecin. To drużyna, która na stałe wbiła się do ścisłego “TOP” Ekstraklasy. Ma wielu fanów i możliwości, żeby znowu powalczyć o podium. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać dzisiaj mecz Pogoni z Jagiellonią, to niżej właśnie pokażemy, jak można to zrobić za darmo.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok: za darmo w internecie

Za nim jednak poruszymy kwestię oglądania tego spotkania, to sprawdź jeszcze, jakie są w Totalbet opinie i skorzystaj z ciekawej oferty tego bukmachera. Wracając jednak już do samego spotkania Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok, to możesz je obejrzeć za darmo. Jak to dokładnie działa?

  • załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • dopełnij formalności i zaloguj się
  • odbierz voucher i oglądaj Canal+ Sport przez 30 dni za darmo!

ewinner voucher canal sport

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak obejrzeć w TV mecz Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Aby to było możliwe, należy najpierw zapłacić za dostęp w telewizji. Koszt miesięczny abonamentu sportowego w Canal+ to około kilkadziesiąt złotych, więc nie jest to najtańsza opcja.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok: stream na żywo online

Czy będzie stream na żywo z meczu Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok? Nie dość, że wyżej możesz odebrać voucher na Canal+ Online, to jeszcze są inne platformy. W 2021 roku możliwości jest sporo, a tutaj można wymienić takie opcje, jak np. player.pl. Jednak w tym wypadku trzeba już zapłacić.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok: zapowiedź meczu

Rywalizację Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok nie tylko możesz oglądać w Canal+ Sport, ale także obstawić u bukmacherów. Jednym z najciekawszych rynków na pewno jest 1X2, czyli kto wygra mecz. Tutaj same kursy proponowane przez nas:

1X2

Kursy na wygraną w meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

forBet
1.87
Pogoń Szczecin
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
3.70
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
4.50
Jagiellonia Białystok
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Adam Starszynski / PressFocus

Gdzie obstawić spotkanie Pogoni z Jagiellonią?

Starcie tych drużyn będziesz mógł obstawić m.in. u bukmachera forBET!

Gdzie obejrzeć spotkanie Pogoni z Jagiellonią?

Mecze Ekstraklasy będą transmitowane m.in. w Canal+ Sport w TV!

Zaloguj się aby dodawać komentarze