Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: kurs 150.00 na zwycięzcę meczu

Bonus na Pogoń - Górnik od Superbet

W sobotę odbędzie się ostatnia seria spotkań Ekstraklasy. W jednym z pojedynków spotkają się drużyny z czołówki, a konkretnie Pogoń z Górnikiem. Faworytem są gospodarze, ale zdarzyć się w tym pojedynku może wszystko. To też dobra okazja dla nowych graczy w Superbet, którzy mogą zgarnąć dodatkowe środki. Mianowicie bukmacher ten przygotował specjalną akcję promocyjną.

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Bonus 300 PLN za poprawny typ na wynik 1X2 w meczu Pogoń – Górnik Zabrze od Superbet!

Z okazji ostatniej kolejki Ekstraklasy, Superbet przygotował specjalną akcję dla nowych graczy. Każdy, kto przejdzie przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełni postawione w regulaminie wymogi, może liczyć na dodatkowe 300 PLN bonusu. Jedyne co trzeba zrobić, to podać poprawny typ na wynik 1X2 w meczu Pogoń – Górnik. A jak konkretnie wyglądają warunki opisanej promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę przynajmniej 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na wynik 1X2 w meczu Pogoń – Górnik
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, a kurs to przynajmniej 1.14
  6. Jeżeli wygrasz zakład, otrzymasz dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon Superbet na Ekstraklasę

Powyższy kupon to przykład. Jeżeli dalej nie wiesz, jak konkretnie wyglądają warunki akcji i co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem, dostępnym pod adresem https://superbet.pl/wiki/300-pln-za-ostatnie-kolejki-052024.

Zaloguj się aby dodawać komentarze