Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2024

Vahan Bichakchyan, Kryspin Szcześniak

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze? Jednym z dziewięciu rozgrywanych równolegle meczów 34. kolejki Ekstraklasy będzie rywalizacja Pogoni Szczecin z Górnikiem Zabrze. Masz ochotę prześledzić ten pojedynek? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Mecz Pogoni z Górnikiem Zabrze rozegrany zostanie w sobotę 25 maja 2024 o godzinie 17:30. Dla obu zespołów wynik tego pojedynku nie będzie miał już znaczenia z perspektywy walki o europejskie puchary, ponieważ ani jedni, ani drudzy nie mają już na nie szans. Zarówno Pogoń, jak i Górnik mogą jednak zakończyć sezon na czwartej pozycji, dlatego bardzo możliwe, że powalczą o zwycięstwo. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego transmisja łączona w formie Multiligi dostępna będzie w Canal+ Sport 3. Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać mecze live za darmo.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Superbet
1
1,85
X
4,00
2
3,90
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć też w Canal+ Online, gdzie znajdziesz streamy online wszystkich meczów Ekstraklasy. Nie masz jeszcze tam konta i chcesz uzyskać dostęp do transmisji? Oto instrukcja krok po kroku, jak to zrobić:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z oferty promocyjnej i płać mniej przez 3 miesiące
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze?

Mecz Pogoń – Górnik możesz obejrzeć w Canal+ Online. W tym serwisie oprócz meczów Ekstraklasy możesz śledzić też zmagania wybranych starć La Ligi, Ligue 1 oraz Premier League. Zachęcam ponadto do skorzystania ze specjalnej promocji w Superbet, dzięki której możesz zagrać swój typ 1X2 na ten lub inny mecz 34. kolejki Ekstraklasy z kursem 150,00! Załóż konto z naszym kodem ZAGRANIE, obstaw kupon SOLO z wybranym przez siebie typem, a jeśli trafisz, otrzymasz 300 PLN bonusu. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN. Zachęcam zatem do założenia konta (możesz to zrobić, klikając poniższy banner) i wzięcia udziału w akcji!

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze