Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2022

Dariusz Stalmach

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze? O godzinie 17:30 w sobotę dojdzie do meczu Pogoni z Górnikiem Zabrze w Ekstraklasie. Gospodarze wciąż znajdują się w czołówce ligi, więc trzy punkty wydają się ich obowiązkiem. Chcesz dowiedzieć się, co wydarzy się w tym meczu? Informacje dotyczące transmisji TV oraz streamu online znajdziesz w niniejszym artykule.

Mecz Pogoni z Górnikiem Zabrze można oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej Canal+ Online! Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do streamów w tym serwisie, sprawdź, jak go zdobyć!

  1. Załóż konto, klikając https://www.zagranie.com/go/canalplusonline
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z pakietu promocyjnego na pół roku z góry
  5. Zaoszczędź nawet 144 PLN względem miesięcznej subskrypcji
  6. Miłego oglądania!

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Pogoni Szczecin z Górnikiem Zabrze zostanie rozegrany 5 listopada o godzinie 17:30. Będzie to bój dwóch zespołów usposobionych bardzo ofensywnie, więc z pewnością będzie on wart obejrzenia w telewizji. Transmisja tego meczu dostępna będzie w Canal+ Sport 3. Dowiedz się również, jakie są typy na Pogoń – Górnik, dostępne na naszym portalu.

Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze: transmisja i stream online za darmo

Mecz Pogoni z Górnikiem można oglądać również w internecie, na co pozwala serwis Canal+ Online! Jeśli dysponujesz urządzeniem z dostępem do sieci, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł korzystać ze streamów live wszystkich meczów Ekstraklasy! Załóż konto w Canal+ Online, skorzystaj z oferty promocyjnej i ciesz się ze streamów online!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze?

Mecz Pogoń – Górnik obejrzysz w Canal+ Online! Dzięki tej platformie będziesz mógł być na bieżąco z naszą rodzimą Ekstraklasą, a na dodatek możesz oglądać jej mecze, gdzie tylko chcesz! Przypomnę jeszcze, że niedługo zbliżają się Mistrzostwa Świata, a typy na Mundial w Katarze znajdziesz na Zagranie.com!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze?

Starcie Pogoni z Górnikiem obejrzysz w Canal+ Online!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze?

Mecz ten odbędzie się 5 listopada o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze