Pogoń Szczecin – Gent: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.08.2023

Jordan Torunarigha, Vahan Bichakhchyan

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Gent? W czwartek o 18:00 odbędzie się rewanż pomiędzy Pogonią a Gentem w eliminacjach Ligi Konferencji. Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten mecz, to w poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online.

Pogoń Szczecin – Gent, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Pogonią a Gentem rozegrane zostanie 17 sierpnia 2023 o godzinie 18:00 na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Po wyniku 5-0 dla Belgów w pierwszym meczu losy awansu są już praktycznie rozstrzygnięte, lecz Portowcy powalczą tutaj o zachowanie twarzy w całym dwumeczu. Jak zakończy się ta rywalizacja? Jeśli chcesz się o tym przekonać, oglądając ten mecz, jego transmisja TV dostępna będzie w TVP Sport.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:25, 8 grudnia 2023 23:25.

Pogoń Szczecin – Gent: transmisja i stream online za darmo

Mecz Pogoń – Gent można oglądać również przez internet dzięki aplikacji mobilnej oraz stronie internetowej TVP Sport. Nadawca ten oferuje bowiem stream online najważniejszych wydarzeń sportowych, które transmituje w telewizji, więc jeśli nie możesz oglądać czegoś w TV, zawsze w odwodzie masz jeszcze transmisję przez internet. Jeżeli natomiast chciałbyś oglądać mecze Portowców w Ekstraklasie, to ich transmisje znajdziesz w Canal+ Online. Jak uzyskać dostęp do tej platformy?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z pakietu promocyjnego i zaoszczędź pieniądze
  4. Wybierz mecz i oglądaj na dowolnym urządzeniu, gdzie tylko chcesz!
  5. Przyjemnego oglądania
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Gent?

Pogoń – Gent obejrzysz w TVP Sport. Jeżeli oprócz obejrzenia tego starcia, chciałbyś również obstawić swoje typy, a nie masz jeszcze konta w Superbet, to w ofercie powitalnej tego operatora jest tydzień bez ryzyka, dzięki któremu będziesz mógł grać przez tydzień, a po tym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy za przegrane kupony. Zachęcam do rejestracji z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystania z promocji. Pamiętaj też, że Superbet to jeden z bukmacherów oferujących transmisje live swoim klientom!

Obrazek w tle: fot. Belga/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze