Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Brondby? To spotkanie zostanie pokazane w TVP SPORT, a o szczegółach piszemy niżej. Portowcy zagrają dzisiaj z duńską ekipą już o godzinie 18:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Miejscowi zawodnicy są tutaj sporymi faworytami, ale czy uda się im wygrać? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem!

Pogoń Szczecin – Brondby, gdzie oglądać

Już dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy będziemy świadkami spotkania Pogoń Szczecin – Brondby, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. W końcu Duńczycy grają przyjemny  dla oka futbol, a Portowcy spróbują tutaj ugrać zaliczkę przed rewanżem. Z kursów bukmacherskich wynika, że gospodarze są faworytami tego starcia, co nie oznacza, że na pewno wygrają. Trzeba pamiętać, że to polska drużyna, która gra w eliminacjach do pucharów. Nie zmienia to jednak tego, że od 18:30 będziemy świadkami dobrego widowiska, więc warto będzie usiąść przed ekranem odbiornika i zobaczyć, jak grają Polacy. Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Brondby? O tym piszemy niżej!

Pogoń Szczecin – Brondby, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Brondby w TV? To spotkanie zostanie puszczone w telewizji, a prawa do transmisji ma TVP. Te będzie pokazywało starcie Pogoni, chociaż prawdopodobnie nie będzie ono pokazane na antenie, a jedynie w internecie. Możesz jednak pobrać na telewizor ze Smart TV aplikację od TVP SPORT i w niej obejrzeć to spotkanie.

Pogoń Szczecin – Brondby, transmisja za darmo

Aby obejrzeć transmisję online za darmo z meczu Pogoń Szczecin – Brondby musisz włączyć stronę internetową lub aplikację TVP SPORT. Tam za darmo obejrzysz starcie pomiędzy tymi ekipami, a jedyne czego potrzebujesz, to sprawnego internetu. Przy okazji sprawdź też, gdzie oglądać mecze Ligi Konferencji, ponieważ inne spotkania polskich drużyn w tych rozgrywkach także będziesz mógł obejrzeć.

Pogoń Szczecin – Brondby, transmisja online

Gdy teraz wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Brondby to sprawdź jeszcze, gdzie dokładnie będzie dostępna transmisja online z tego spotkania. Mecz pomiędzy tymi ekipami będzie puszczony nie tylko na stronie TVP SPORT, ale także w aplikacjach na telefony i tablety z systemem Android lub iOS.

Pogoń Szczecin – Brondby, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Pogoń Szczecin – Brondby możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali bukmacherzy. W końcu obstawiając w prosty sposób zwiększasz swoje emocje z oglądania danego spotkania. W ofercie zakładów bukmacherskich da się znaleźć typy ze sporym value, a tutaj przedstawimy Ci kilka z nich:

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogoń - Brondby?

Starcie Pogoni z Brondby możesz obejrzeć w TVP SPORT.

Jak oglądać za darmo mecz Pogoni Szczecin z Brondby?

Włącz stronę TVP SPORT i wybierz tam streama.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze