Gdzie oglądać mecz Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa? O tym przeczytasz w poniższym artykule, gdzie dokładnie to opisujemy. Zdaniem bukmacherów goście są tutaj faworytami, ale czy to się przełoży na wynik? Dla Polonii będzie to dopiero pierwsze starcie w tym sezonie, ponieważ jej rywalizacja z KKS Kalisz nie odbyła się tydzień temu. Czy Warszawiacy zdobędą dzisiaj komplet punktów?

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa za darmo? Jeżeli chcesz obejrzeć transmisję z tego spotkania za free, to razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher do Canal+ Online na 30 dni korzystania z platformy!

  1. Załóż konto z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj weryfikacji w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza z prośbą o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher
  7. Aktywuj go na stronie Canal+ Online

baner od ewinner na canal+ online

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa, transmisja na żywo za darmo

Zmagania na polskim podwórku ruszyły przed tygodniem, ale spotkanie Polonii Warszawa z KKS Kalisz nie odbyło się w tym terminie. Dzisiejsza rywalizacja drużyny z Warszawy będzie więc pierwszym starciem w tym sezonie. Goście są uznawani za faworytów, ale czy uda się im przekuć swoje argumenty w komplet punktów? Starcie rozpocznie się o godzinie 17:00, więc masz jeszcze sporo czasu, żeby sprawdzić, jak oglądać za darmo mecz Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa!

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądąć spotkanie Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa w TV? Taka możliwość będzie tylko w Canal+ Online. Musisz pobrać aplikację na telewizor i zalogować się w niej na swoje konto. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach z systemem Smart TV. Przy okazji sprawdź też, gdzie oglądać 2. ligę, ponieważ możesz obejrzeć ciekawe spotkania w tych rozgrywkach!

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa, transmisja online

Stream online z meczu Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa będzie dostępny także na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony, czy tablety. Aby móc korzystać z tego rozwiązania musisz pobrać program na swoje urządzenie. Nic więcej nie musisz robić, a oprogramowanie jest przyjazne nowym użytkownikom, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy mają bukmacherzy. W ich ofercie da się znaleźć zakłady ze sporym value. O jakich typach mowa?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa?

Starcie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Pogoń zagra z Polonią?

Rywalizacja Pogoni z Polonią została zaplanowana na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze