Podwójne uderzenie! forBET promocje na długi weekend!

podział 50 000 PLN w forBET

Przedstawiamy promocje dla każdego miłośnika wielkich wrażeń! Legalny bukmacher forBET proponuje dwie nowe typerskie akcje – w dziedzinie piłki nożnej i żużla. Gotowi na podwójne uderzenie promocyjne? W takim razie odbierzcie forBET bonus i wejdźcie do gry z Zagranie.com!

 

Poznaj 3 promocje forBET i zyskaj jeszcze więcej bonusów!

Jaki bukmacher, taka oferta promocyjna na długi weekend i nie tylko! Jedna akcja to za mało operator forBET umożliwia wzięcie udziału w 2 atrakcyjnych ofertach promocyjnych. Zapoznaj się z nimi i zdecyduj, na którą się piszesz!

Graj piłkę nożną i zgarnij 50 000 PLN!

Oferta dla każdego gracza posiadającego konto na stronie forBET. Pula nagród to aż 50 000 PLN! Aby odebrać bonus, wystarczy obstawiać codziennie przynajmniej jeden kupon za 37 PLN. Im więcej wygranych kuponów tym większy udział w podziale 50 000 PLN!

Pamiętaj, że na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia z oferty Piłka Nożna, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.30. Oferta trwa do 30.06.2020 roku do godziny 23:59!

podział 50 000 PLN w forBET

MaxiZysk na piłkę nożną i żużel!

Do pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie forBET zostaje dodany dwukrotny mnożnik zysku! MaxiZysk możesz wykorzystać na zdarzenia z oferty przedmeczowej i live w kategorii Piłka Nożna i Żużel – Ekstraklasa. W forBET wygrywasz więcej!

Minimalna kwota depozytu wynosi 20 PLN, a maksymalny bonus 100 PLN. Zysk z kuponu zostaje pomnożony przez 2. Maksymalna wygrana na kuponie to aż 2279 PLN. Pamiętaj, że oferta trwa do 14.06.2020 roku do godziny 23:59!

maxizysk w forBET - oferta promocyjna dla czytelników Zagranie.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze