Polscy kibice czekali na start Ligi Europy, gdyż po kilku latach przerwy zobaczymy w niej klub z naszego kraju, Lech Poznań. Bukmacherzy przygotowali z tej okazji ciekawe promocje na grę, a jedną z nich jest MaxiZysk w forBET. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie zgarnąć podwójny zysk z kuponu i co jeszcze czeka na Was u tego bukmachera. 

Zgarnij bonus u legalnego bukmachera forBET!

Za nami pierwsze mecze w Lidze Mistrzów, gdzie nie brakowało emocji, a do gry już dzisiaj wraca Liga Europy. Polscy kibice zapewne czekają na spotkanie Lecha Poznań, którzy zmierzy się z Benficą. Naszych rodaków czeka trudna przeprawa i z całą pewnością nie są stawiani w roli faworyta, ale może uda się im ugrać jakieś punkty. Oprócz tego w grze jest też m.in. Tottenham, a meczów do obstawienia jest bardzo dużo. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy postanowili dać swoim klientom ciekawe promocje na granie.

forBET bonus

W forBET możecie zgarnąć MaxiZysk na Ligę Europy. Aby móc wziąć udział w promocji należy najpierw wpłacić depozyt o wartości minimum 40 złotych. Następnie trzeba wybrać z listy na kuponie MaxiZysk LE i zagrać kupon ze zdarzeniami z Ligi Europy. Trzeba jednak spełnić pewne warunki jeszcze:

  • bonus przysługuje do kwoty 150 złotych
  • maksymalna wygrana to 2279 złotych
  • trzeba zagrać kuponem AKO z minimum trzema zdarzeniami
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40

Jak więc widzicie, sam bukmacher nie postawił trudnych warunków do zrealizowania i te wyglądają na dobre dla klientów. Samych meczów podczas pierwszej kolejki Ligi Europy jest sporo, więc nie powinno być problemów z wybraniem konkretnych zakładów.

To nie wszystko, co przygotował dla Was ten bukmacher. W forBET z kodem promocyjnym 2400PLN otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze