Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.08.2023

Piłkarze Podbeskidzia po strzelonym golu

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec? Zadeklarowani kibice Fortuna 1. Ligi z pewnością nie mogą doczekać się weekendu, kiedy to odbędą się kolejne interesujące mecze w tych rozgrywkach! Do tego grona z pewnością zaliczyć trzeba potyczkę Podbeskidzia z Zagłębiem, który to mecz rozegrany zostanie w piątek i który warto będzie obejrzeć na żywo! A gdzie i w jaki sposób? Zapraszam do sprawdzenia.

Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec na żywo w TV

Spotkanie Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie granie w ramach 5. kolejki Fortuna 1. Ligi. Starcie to odbędzie się zatem w piątek, a dokładniej rozpocznie się o godzinie 18:00. Faworytami tego meczu są gospodarze, którzy jednak do tej pory nie zdołali wygrać ligowego spotkania. Sosnowiec plasuje się jednak w strefie spadkowej i spisuje się jeszcze gorzej. Na pewno każda z drużyn da z siebie wszystko, by przełamać kiepską passę, a emocji nie zabraknie. A emocjonować się meczem Podbeskidzia z Zagłębiem niestety nie będziemy mogli w TV. Jak więc obejrzeć tę batalię na żywo?

Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Odpowiedzią na postawione wyżej pytanie jest stream online. Ten znajdziemy w sieci na oficjalnej stroni operatora Fortuna 1. Ligi, którym jest Polsat. Telewizja ta niektóre spotkania pokazuje w telewizji, jednak absolutni wszystkie mecze zaplecza Ekstraklasy dostępne są w Internecie. Polsat Box Go to pakiet, który zakupicie za stosunkowo niewielkie pieniądze i który pozwoli Wam emocjonować się meczami tej ligi w formie wspomnianych streamów online. A jakie są kursy bukmacherskie na potyczkę Podbeskidzie – Zagłębie?

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec?

Finalnie wychodzi więc na to, że spotkanie Podbeskidzie – Zagłębie Sosnowiec obejrzeć będzie można na żywo tylko w Internecie. Mecze Fortuna 1. Ligi okazują się coraz ciekawsze, w związku z czym oferta transmisji stale się poszerza. Jeżeli macie chwilę czasu, możecie zerknąć na transmisje live u polskich bukmacherów, gdzie również znajdziecie ciekawe mecze live. Ja życzę Wam już wielu emocji i jak najlepszego spotkania w Bielsko-Białej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze