Podbeskidzie – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.10.2023

Piłkarz Podbeskidzia podający piłkę

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Stal Rzeszów? W sobotę czeka nas kilka interesujących meczów w ramach 11. kolejki Fortuna 1. Ligi, a granie tego dnia rozpoczniemy w Bielsko-Białej, gdzie miejscowe Podbeskidzie zmierzy się ze Stalą Rzeszów. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Podbeskidzie – Stal Rzeszów na żywo w TV

Zdążyłem już wspomnieć we wstępie, że rywalizacja w Bielsko-Białej rozpocznie rywalizację w ramach sobotniej serii gier w Fortuna 1. Lidze. Mówimy tu o spotkaniach w ramach 11. kolejki, po której będziemy mieli przerwę na reprezentacje. Mecz Podbeskidzie – Stal będzie miał spore znaczenie dla układu dolnej części tabeli, a obejrzeć je będziemy mogli w legalny sposób. Sama transmisja rozpocznie się 7. października 2023 roku o godzinie 15:00, jednak niestety w telewizji spotkania tego nie znajdziemy. Przejdźmy zatem do kwestii streamów online!

Podbeskidzie – Stal Rzeszów: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z powyższą zapowiedzią, przechodzimy do kwestii streamów online, za sprawą których będziemy w stanie obejrzeć zmagania w Bielsko-Białej. Spotkanie to zostanie pokazane na żywo w Internecie i mówimy tu o legalnej i w pełni sprawdzonej transmisji. Prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi w tym sezonie posiada telewizja Polsat i to w jego serwisie internetowym, czyli Polsat Box Go obejrzeć będzie można opisywane zmagania. Dodajmy jednak, że dostęp do tej usługi niestety będzie płatny. Warto natomiast zerknąć na najlepsze kursy bukmacherskie na mecz Podbeskidzia ze Stalą:

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Stal Rzeszów?

Finalnie wychodzi więc na to, że spotkanie Podbeskidzie – Stal Rzeszów obejrzeć będzie można na żywo tylko w Internecie. Mecze Fortuna 1. Ligi okazują się coraz ciekawsze, w związku z czym oferta transmisji stale się poszerza. Jeżeli macie chwilę czasu, możecie zerknąć na transmisje live u polskich bukmacherów, gdzie również znajdziecie ciekawe mecze live. Ja życzę Wam już wielu emocji i jak najlepszego spotkania w Bielsko-Białej!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze