Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (24.04.2022)

zawodnicy stomilu i korony Na zapleczu Ekstraklasy dojdzie dzisiaj do spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz tych ekip? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo o tym piszemy właśnie niżej. Gospodarze w tym starciu niewątpliwie są gospodarzami, ale czy to się przełoży na samo widowisko na boisku? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem!
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, gdzie oglądać

Podbeskidzie Bielsko-Biała w niedzielę podejmie na własnym stadionie Stomil Olsztyn. Starcie meczu pomiędzy tymi ekipami zaplanowano na godzinę 18:00, a te drużyny zmierzą się ze sobą w ramach 29 kolejki pierwszej ligi. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na samo spotkanie pomiędzy tymi ekipami? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Wystarczy mieć telewizor ze Smart TV i w nim właśnie odpalić to starcie. Jak nie masz dostępu do Polsat Box Go, to niżej Ci pokażemy, w jaki sposób możesz go odebrać za free!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher
  5. Oglądaj mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
W Fuksiarzu z kodem promocyjnym od nas odbierzesz specjalne bonusy powitalne, z którymi możesz obstawić to spotkanie i np. nie martwić się o wynik. To świetne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, transmisja online

Stream ze starcia Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Korona, ale czy tak też będzie w samym spotkaniu? Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Podbeskidzia ze Stomilem?

Mecz Podbeskidzie - Stomil będziesz mógł obejrzeć w Fuksiarzu!

O której Podbeskidzie zagra ze Stomilem?

Starcie Podbeskidzie - Stomil zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze