W sobotę dojdzie do rywalizacji Podbeskidzia Bielsko-Biała z GKS Katowice. Obie te drużyny są dość silne jak na pierwszą ligę, ale goście niekoniecznie dobrze sobie radzą w sezonie 2021/2022. Podbeskidzie z kolei ma czwarte miejsce obecnie, które gwarantuje mu grę w barażach. Do końca sezonu jednak pozostało jeszcze bardzo dużo czasu, co też należy mieć na uwadze. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Podbeskidzia z GKS Katowice i zgarnij bonusy z kodem promocyjnym do Fuksiarza.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice: gdzie oglądać dzisiaj?

Pierwszy z sobotnich spotkań w pierwszej lidze to będzie starcie dwóch ekip z dużymi aspiracjami, ale niekoniecznie grającymi na miarę oczekiwań. GKS w końcu jest dopiero na 13 miejscu w tabeli i traci już 10 oczek do TOP 6. Bielsko-Biała z kolei znajduje się na czwartej lokacie i zdecydowanie musi podkręcić tempo, jeżeli chce myśleć o utrzymaniu miejsca w barażach, nie mówiąc nawet o powalczeniu o bezpośredni awans. Bezpośrednia rywalizacja tych drużyn oznacza, że sytuacja jednej z nich po tej kolejce znacząco się pogorszy, bo ścisk w tabeli jest duży.

Gdzie oglądać dzisiaj mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z GKS Katowice? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo jest to dość proste. Rywalizacja tych ekip zostanie w końcu puszczona m.in. w Polsat Box Go, a dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem możesz odebrać voucher na tę platformę. Szczegóły znajdziesz niżej!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z GKS Katowice? Z pomocą tutaj przychodzi Fuksiarz. Co prawda musisz wydać 50 PLN najpierw, ale tymi środkami możesz obstawiać. Po wpłaceniu depozytu otrzymasz z kolei voucher na 40 PLN do Polsat Box Go. Reasumując masz możliwość wygrania kasy i dostania za darmo dostępu na 30 dni do Polsat Box Go. Pamiętaj, żeby wykorzystać w Fuksiarzu kod promocyjny, który brzmi: ZAGRANIE. Dzięki niemu dostaniesz w końcu bonusy.

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  5. Na e-mail dostaniesz voucher do Polsat Box Go o wartości 40 PLN

polsat box voucher od fuksiarza

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Sporo osób jeszcze ogląda mecze na TV. Tak się składa, że transmisja ze spotkania Podbeskidzia Bielsko-Białej z GKS Katowice również będzie w tym miejscu. Wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od Polsat Box Go i zalogujesz się tam na konto.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice: stream na żywo online

Stream online z meczu Podbeskidzie – GKS Katowice również będziesz mógł odpalić w Polsat Box Go. Wystarczy, że pobierzesz na telefon aplikację mobilną lub zalogujesz się na konto w przeglądarce.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice: zapowiedź meczu

Spotkanie Podbeskidzia z GKS Katowice to będzie rywalizacja dwóch odmiennych drużyn. Podbeskidzie to jedna z najlepszych ofensywnych w lidze i solidna defensywa. GKS z kolei ma problemy w ataku i jeszcze do tego sporo goli traci. Warto to mieć na uwadze przy typowaniu tej rywalizacji.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 10:20.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Podbeskidzia z GKS?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Fuksiarzu.

O której Podbeskidzie zagra z GKS?

Mecz Podbeskidzia z GKS zaplanowany został na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze