Piotr Szeliga – Norman Parke gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online!

Norman Parke w oktagonie FAME MMA

Gdzie oglądać walkę Piotr Szeliga – Norman Parke? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższym artykule. Na FAME MMA 14 czeka nas bardzo ciekawe starcie w klatce rzymskiej, gdzie Szeliga będzie rywalizował z Normanem Parke. Z całą pewnością będzie to interesujące widowisko, więc warto je obejrzeć, a więcej o tym niżej!

baner na walkę tromba - gimper

Piotr Szeliga – Norman Parke, gdzie oglądać?

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 14, która rozpocznie się już w sobotę, 14,05.2022, o godzinie 20:00. Tym razem w karcie walk znalazło się aż dziewięć pozycji, a jedną z nich jest starcie Szeliego ze Storminem. Nie jest to może najgłośniejszy pojedynek, ale na pewno będzie to takie starcie, które warto obejrzeć. Gdzie oglądać rywalizację Piotra Szeligi z Normanem Parke? Więcej o tym piszemy niżej!

Piotr Szeliga – Norman Parke, godzina walki

Godzina walki Szeliga – Parke nie jest dokładnie znana, ale patrząc na to, że sama gala rozpocznie się o godzinie 20:00, to możemy zakładać, że to starcie rozpocznie się około 22:00-22:15. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że może dojść do później i wtedy starcie pomiędzy tymi zawodnikami będzie później. Na pewno jednak warto będzie na nie poczekać, bo pod kątem umiejętności prawdopodobnie będzie to najlepsze widowisko tego dnia. W końcu Parke to były zawodnik UFC< który ma ogromne doświadczenie!

Szeli – Stormin, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Szeliego ze Storminem? Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać na żywo w TV rywalizację Szeliga – Parke i tutaj mamy złą wiadomość. Bezpośrednio w telewizji nie znajdziesz transmisji z tej walki ani z żadnej innej z FAME MMA 14. Możesz jednak podłączyć laptopa do telewizora i przerzucić obraz np. za pomocą kabla HDMI. Przy okazji pamiętaj, że grając w Betclic z bonusem na start będziesz miał większe emocje z oglądania!

Piotr Szeliga – Norman Parke, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Szeliga – Parke? Takiej możliwości nie ma, ale stream online z FAME MMA 14 będzie puszczony w przeglądarce, a dokładnie to na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to około 32 PLN w zależności od pakietu.

Stream z walki Piotr Szeliga – Norman Parke

Streamy online z walki Szeligi z Parke zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, ale nie gwarantujemy, że tam będzie to możliwe do obejrzenia bez żadnych problemów. Po co masz ryzykować, jak dostępne są legalne opcje?

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze