Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Gala Fame MMA 18

Gdzie oglądać Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski? Najbliższa gala Clout MMA wiąże się z wieloma ciekawymi zestawieniami, ale także walkami, które powinny stać na stosunkowo wysokim poziomie sportowym. Jeśli chcecie obejrzeć tego typu starcie, to warto zainteresować się walką Pająk – Sobierajski. A gdzie i jak obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Piotr Pająk – Rekordzista, gdzie oglądać?

A zatem, w jaki sposób i gdzie obejrzeć Piotr Pająk – Rekordzista? Transmisja będzie pokazywana w pakiecie z całej gali Clout MMA 1. A ta zapowiada się bardzo ciekawie, bo na rozpisce znajdziemy łącznie aż 13 pojedynków. Starcie Pająka z Rekordzistą powinno być interesującym zestawieniem na niezłym poziomie sportowym z racji na umiejętności zawodników. Z pewnością warto będzie więc obejrzeć drugi na karcie walk pojedynek.

Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski, transmisja w TV

Jeżeli mówimy o galach typu freak-fight, to niestety z miejsca możemy zapomnieć o transmisji w TV. Żadna tego typu impreza nie jest transmitowana w telewizji, a obejrzeć je możemy za sprawą Internetu i streamów online. Identyczną sytuację mamy w przypadku walki Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski i całej gali Clout MMA. Nim przejdziemy do szczegółów wspomnianej transmisji, zerknijcie koniecznie na nasze typy na Pająk – Rekordzista!

Piotr Pająk – Rekordzista, transmisja za darmo

Jak każda gala, tak i Clout MMA na swoich walkach naturalnie chce zarobić. Z tego powodu gala, która odbędzie się 5. sierpnia 2023 roku nie będzie darmowa. Za dostęp do niej zapłacimy, jednak cena PPV nie będzie przesadnie wygórowana i podobnie jak inne, tego typu gale, będzie kosztować od 34.99 PLN. Taką cenę zapłacimy za transmisję w jakości 720p. Jeśli chcemy mieć obraz w HD, cena wyniesie 39.99 PLN, co chyba nie jest wygórowaną sumą jak na walki, które w zamian obejrzymy!

Piotr Pająk – Wojciech Sobierajski, stream online

Niejako reasumując powyższy artykuł, walkę Pająk – Sobierajski, podobnie jak inne pojedynki najbliższej gali Clout MMA 1 obejrzymy tylko i wyłącznie w formie streamu online. PPV wykupimy na oficjalnej stronie organizacji, a cena będzie zależna od jakości obrazu, na jaki się zdecydujemy. Wszystkie walki obstawicie u bukmachera Fortuna, gdzie wpisując nasz kod promocyjny, zyskacie wszystkie dostępne bonusy powitalne. Życzę Wam jak największych emocji podczas oglądania! fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze