Piotr Pająk – Daniel “Rutek” Rutkowski typy, kursy | Gdzie oglądać?

kibice na fame mma

Typy i kursy na Piotr Pająk – Daniel “Rutek” Rutkowski. Na trzeciej gali Prime SHOW MMA będziemy mogli obejrzeć w starciu m.in. Pająka, którego dobrze znamy z freakowych pojedynków. Jego rywalem będzie Rutek, który jest tutaj bardzo mocnym faworytem. Polski zawodnik MMA jest tutaj ogromnym faworytem – czy poradzi sobie z Pająkiem?

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln

Pająk – Rutek, typy na walkę

Pająk w ostatnim czasie zawdzięcza swoją karierę freakowym walkom. Ma na swoim koncie pojedynki stoczone pod szyldem federacji FAME MMA. To jednak wcale nie oznacza, że swoje doświadczenie może przyrównywać do Rutka, który na papierze jest ogromnym faworytem. Doświadczenie Rutkowskiego jest o wiele, wiele większe, dlatego przy typach na Pająk – Rutek stawiamy raczej na pierwszego z nich. Do tej kwestii jednak wrócimy jeszcze niżej! Typy na walkę Tyburski – Soroko będą więc bardzo ciekawe, a w Fortunie bonusy dostaniesz za rejestrację z kodem ZAGRANIE, co powinno zwiększyć emocje z oglądania!

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Pająk – Rutek, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Pająk - Rutek
Fortuna
5.27
Pająk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.10
Rutek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na “walka zakończy się na punkty”

Walka zakończy się na punkty
Fortuna
1,55
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.15
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr Pająk – Daniel “Rutek” Rutkowski, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Rutkowski. Widać to zresztą po kursach bukmacherskich, które wystawiła Fortuna. W końcu Daniel Rutkowski ma większe doświadczenie, zasięg ramion i jest zwinniejszy. Do tego nie wiemy, jak przed taką publicznością poradzi sobie Pająk, bo jeszcze nie miał okazji wystąpić. Naszym zdaniem Rutek powinien bez większego problemu wygrać ten pojedynek. Na papierze jest mocnym faworytem i trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym przegrywa – w końcu to profesjonalny zawodnik MMA, który walczył m.in. w BAMMA i PLMMA, gdzie zebrał spore doświadczenie.

Typy na Pająk – Rutek

Jak wspominaliśmy, Rutek posiada o wiele większe doświadczenie w MMA, ale na pewno Pająk ma umiejętności oraz determinację, którą może postarać się wykorzystać. Prawdopodobnie faworyt podejdzie do tej walki mocno taktycznie, tak jak chociażby Parke na FAME MMA – jest to po prostu cecha doświadczonych zawodników. To z kolei sprzyja obstawianiu wygranej na punkty i właśnie taki zakład z kursem 1.55 dodajemy na kupon!

Walka zakończy się na punkty - TAK
Kurs: 1.55
Zagraj!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze