Piłkarski Jackpot w Betclic: 40 000 PLN do wygrania!

betclic-bonus-jackpot

Ekstraklasa w tym sezonie trzymała dotychczas wysoki poziom i zanosi się na to, że tak będzie też dalej. W czwartej kolejce w końcu będziemy świadkami interesujących meczów Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, czy Piasta Gliwice. Warto jednak pamiętać, że starcia z udziałem Rakowa Częstochowa nie zo. Pomimo tego w Betclic jest bonus do wygrania. Możesz zgarnąć nawet 40 000 PLN, jeżeli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zgarnij 40 000 PLN za obstawianie Ekstraklasy!

Przed nami czwarta kolejka Ekstraklasy. Sezon 2021/2022 rozpoczął się już na dobre i w grze możemy oglądać najlepsze, polskie kluby. Co prawda w ten weekend nie uraczymy na boiskach zawodników Rakowa, którzy postanowili przenieść swoje spotkanie na inny termin. Wszystko jest spodowowane tym, że dostali się do czwartej rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Jednak czekają nas inne, bardzo ciekawe starcia. Rywalizację w piątek otworzy mecz Termalici Bruk-Bet Niecieczy z Lechem Poznań, a później Stal Mielec zmierzy się z Wisłą Kraków.

Warta zagra z Legią Warszawa, a Zagłębie Lubin z Pogonią Szczecin. Jak więc widać, ciekawych par nie brakuje, a przecież wszystkie te drużyny prezentowały dotychczas wysoki poziom. Można więc oczekiwać, że padnie wiele goli. W Betclic bonus, jaki przewidziano dla nowych graczy to dwie rzeczy. Pierwsza z nich to oferta powitalna, gdzie jest np. zakład bez ryzyka do 550 PLN. Druga opcja to z kolei właśnie piłkarski jackpot, gdzie do wygrania jest 40 000 PLN!

betclic pilkarski jackpotW Betclic możesz wygrać 40 000 PLN jeżeli postawisz kupon spełniający warunki promocji i będziesz jedyną taką osobą. Bukmacher wymaga:

  • wytypowania dokładnie dziewięciu meczów tej kolejki Ekstraklasy
  • w przypadku, gdy więcej niż jedno ze zdarzeń objętych kuponem zostanie anulowane, przerwane, przełożone lub z innych względów nie odbędzie się zgodnie z oficjalnym terminarzem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, to kupon nie zostanie uwzględniony w promocji bukmachera
  • minimalna stawka to 10 PLN
  • nie ma minimalnego kursu
  • tylko zakłady przedmeczowe z rynku 1X2
  • czas trwania akcji jest do 13 sierpnia, do rozpoczęcia pierwszego meczu

W akcji liczy się 5 pierwszych kuponów spełniających warunki (każdy kolejny nie bierze udziału w akcji). Gracze, którzy trafią wszystkie spotkania, podzielą pomiędzy siebie 40 000 PLN. Jeżeli będziesz jedyną taką osobą, to całość leci na Twoje konto. Przed wypłatą trzeba jednak jeszcze obrócić całością sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to ciekawa akcja na tę kolejkę!

Zaloguj się aby dodawać komentarze