W ten weekend w piłce nożnej będzie się sporo działo. Obejrzeć można będzie kilka ciekawych spotkań, w tym m.in. starcie Liverpoolu z West Ham, Realu Madryt z Realem Sociedad, czy Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen. Warto na te mecze zwrócić uwagę, a przy okazji zagrać bez podatku i zwiększyć emocje z oglądania piłki! Taką możliwość da Ci m.in. forBET – więcej o tym piszemy niżej!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj piłkę bez podatku!

Najbliższy weekend w piłce nożnej będzie stał pod znakiem kilku interesujących spotkań. Dlaczego tak twierdzimy? Ponieważ w grze zobaczymy największe europejskie kluby, jak m.in. Liverpool, Real Madryt, czy Bayern Monachium. Każda z tych ekip gwarantuje mnóstwo emocji swoim kibicom, a zmierzą się z konkretnymi rywalami tym razem. The Reds zagrają z WHU, Królewscy z Sociedad, a mistrzowie Niemiec z Bayerem Leverkusen.

Takie spotkania jeszcze lepiej się ogląda, gdy wcześniej się je obstawi. Trzeba jednak pamiętać, że przy stawianiu zakładów od wygranej odtrącany jest podatek w wysokości aż 14 procent. Można tego uniknąć przy specjalnych promocjach od bukmacherów i tak jest np. tym razem, gdy forBET proponuje nam aż 14 procent więcej do wygranej. Trzeba jednak wcześniej spełnić pewne warunki, jakie stawia ten operator. Pamiętaj, że musisz mieć założone konto, co możesz zrobić w forBET z kodem promocyjnym ZAGRANIE – warto o tym pamiętać, bo da Ci specjalne bonusy!

forbet, baner, piłka nożna
fot. forbet

W forBET możesz grać bez podatku przez cały weekend, czyli w dniach 04.03-06.03.2022. Co zrobić, żeby wziąć udział w tej akcji? To akurat jest bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/forbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon z co najmniej trzema zdarzeniami
  4. Każdy z nich z kursem 1.30 lub większym
  5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty na Piłkę Nożną
  6. Jak spełnisz te warunki, to współczynnik na Twoim kuponie automatycznie zmieni się na 1.00

Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego. Warto podkreślić, że akcja jest aktywna na stronie komputerowej, w aplikacjach mobilnych oraz punktach naziemnych. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze