Pierwszy turniej telewizyjny po przerwie! Rozpoczynamy Dart World Matchplay!

dart tablica z lotkami

Trochę czasu organizatorzy kazali nam czekać na pierwszy telewizyjny turniej, po zakończeniu Ligi Mistrzów. Po raz pierwszy w tym roku zawodnicy zawitają w Winter Gardens w Blackpool, gdzie zmierzą się o trofeum za World Matchplay 2021. Tytułu z poprzedniej edycji bronić będzie Belg, Dimitri van der Bergh, który w poprzedniej odsłonie niesamowicie zaskoczył wszystkich i pokazał się z rewelacyjnej strony. W tym roku także wydaje się być odpowiednio przygotowany. Wraca także Gewryn Price, czyli lider rankingu PDC. Jak potoczy się dzisiejsza rywalizacja? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na pierwszy dzień tego turnieju! 

Zapraszam do stworzenia kuponu w Superbet i skorzystania z kodu promocyjnego przy rejestracji! 

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 35 zł darmowy zakład (z kodem) + 20 zł aplikacja

3755 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 35 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Gewryn Price vs Jermaine Wattimena

17.07.2021 r. – 21:50

Bardzo ciekawe pojedynki zostały rozlosowane na pierwszy dzień turnieju. Już w pierwszej rundzie spotkają się zawodnicy, którzy spokojnie mogą powalczyć o najwyższe trofea. W górnej części drabinki najwyżej rozstawieni są: Price, Clayton, Bergh oraz Chisnall. Ci zawodnicy są w dzisiejszego wieczora faworytami swoich starć, jednak czy dadzą radę z pierwszym turniejem telewizyjnym otwierającym tę część sezonu? Mecz otwarcia, to pojedynek Chisnalla z Voortem. Ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku moim zdaniem, gdyż Holender potrafi zaskoczyć i przynieść bardzo wysokie liczby na tarczę, przy swoich podejściach. Chizzy znany jest ze swojej słabej psychiki w pierwszych rundach turniejów, jednak potrafi się rozpędzić z każdą kolejną grą. Drugim meczem będzie starcie Claytona, czyli jednego z największych rewelacji tego sezonu, z bardzo ciekawą i groźną postacią, jaką jest Dirk van Duijvenbode. “Bakłażan” potrafi zaskakiwać od samych początków turniejów, ale Clayton złapał niesamowity gaz w turniejach telewizyjnych, dlatego nie będę ruszał tego spotkania. 

Zajmiemy się mianowicie starciem Gewryna Price’a, czyli lidera zestawienia PDC, który po pozytywnym teście na COVID-19 musiał obejść się smakiem w turnieju Premier League. Bardzo szkoda, gdyż Walijczyk był w niesamowitej formie i wiele wskazywało na to, że zdobędzie on kolejne trofeum po mistrzostwie świata. Wrócił w formacie Players Championship i od samego początku pokazał, że dalej ma w swojej grze to coś, co pozwoliło mu na zdobycie najważniejszego tytułu w karierze. Gewryn do tego turnieju z pewnością przystąpi z podwójną siłą, chcąc odbić sobie nieobecność na turnieju w Marshall Arena. Charyzmatyczny zawodnik z Walii, jest lubianym darterem, któremu obecność publiczności z pewnością pomaga, a nie jak w przypadku niektórych, mniej doświadczonych graczy, przeszkadza. Iceman początkowo miał rozegrać swój pojedynek z Mensurem Suljoviciem, jednak Austriak wycofał się z turnieju, ze względów zdrowotnych. Pierwszym w kolejce do rywalizacji był Jermaine Wattimena. Zawodnik, który zupełnie w przeciwieństwie do swojego dzisiejszego rywala, jest w spadkowej dyspozycji. Bardzo mało kwalifikacji do dużych turniejów. W Playersach także bez rewelacji. Kiedyś niesamowity na potrójnych 20, ale tak skuteczność została gdzieś zgubiona. Holender co roku odpada w pierwszych rundach tego turnieju i nic nie wskazuje na to, aby przełamał się także dzisiaj. Sądzę, że publiczność także będzie bardziej przychylna jego rywalowi, co nie będzie napawało go optymizmem na całość meczu. Do tego, ma on problem z utrzymaniem stabilności i wysokimi zakończeniami, co jest wręcz odwrotną cechą do Walijczyka. Co grać na to spotkanie?

Co obstawiać?

Wattimena jeszcze nigdy nie wygrał z Pricem w bezpośredniej rywalizacji. Do tego, zawsze w meczach telewizyjnych, dużo lepszy okazywał się Gewryn. Dzisiaj moją propozycją jest zagranie na lidera rankingu z handicapem legów. Gewryn z pewnością będzie chciał pokazać swoją moc i przypieczętować pewny awans, pokazując, że wrócił i ma się dobrze. Gramy na minimalne zwycięstwo 10:7! Do zagrania tego typu zapraszam do Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z proponowanych bonusów. 

Gewryn Price -2,5 legów handicap
Kurs: 1.47
Zagraj!

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dimitri van der Bergh vs Devon Petersen

17.07.2021 r. – 22:40

Niesamowicie ciekawe spotkanie, które zakończy pierwszy dzień rywalizacji w hali Winter Gardens w Blackpool. Ta niesamowita hala będzie wypełniona niemalże w pełni, co dawać może nam niesamowite przeżycia obserwatorskie, tym bardziej że naprzeciwko siebie staną zawodnicy o niesamowitych umiejętnościach i darzeni wielką sympatią przez kibiców, za swoje wejścia i kontakt z publicznością. Do tego są to zawodnicy, którzy lubią siedzieć na potrójnej 20, co powinno dać nam sporą liczbę maxów w tym meczu. Jednak jest to dopiero pierwsze starcie w tym roku na World Matchplay dla tych panów. Pytanie jest takie, czy są w stanie od samego początku wejść na najwyższe obroty i zmierzyć się z wymagającym rywalem? Szczerze, w tym pojedynku bardzo mocno będzie decydowała dyspozycja dnia. Dla bukmacherów faworytem i to dość zdecydowanym, jest Dimitri van der Bergh. Moim zdaniem także powinien sobie poradzić z zawodnikiem z RPA, ale nie powiedziałbym, że będzie to tak łatwe spotkanie, na jakie liczą buki.

Dimitri jest obrońcą zeszłorocznego tytułu, co doda mu pozytywnych, ale i negatywnych emocji.  Z pewnością Devon nie lubi grać pod presją i jego największym mankamentem jest złe ustawienie pierwszej lotki, na jego ulubionym T20. Często zdarza się, że pierwsza lotka zakrywa dostęp pozostałym i musi podróżować po tarczy, aby szukać wysokich not. Ma on także problemy na wykończeniu legów, gdy musi gonić wynik, albo gdy jest mecz na styku. Dużo łatwiej gra mu się, gdy zdobędzie przewagę od samego początku spotkania. Jednak takiego przebiegu meczu nie przewiduje i prędzej to jego widzę w roli osoby goniącej wynik. Jego przeciwnik będzie mocno zmotywowany do tego, aby bronić tytułu sprzed roku. Bez publiczności udało mu się to rewelacyjnie, a jeszcze lepiej powinien spisać się przy obecności kibiców. Ma on zdecydowanie lepszy sezon niż jego rywal z Republiki Południowej Afryki i jest to chyba pierwszy sezon, gdzie Dimitri stara się dobrze wypadać podczas Playersów. Bardzo wysokie lokaty w turniejach Players Championship w niemalże każdym dniu. Jego obecność w Finalsach jest raczej przesądzona, czego nie można powiedzieć o Petersenie. Dla mnie to spotkanie rozstrzygnie się na poziomie mentalnym, a w nim lepszym okazać powinien się Dimitri van der Bergh.

Co obstawiać?

To spotkanie powinno dostarczyć nam masę wrażeń i zakończyć pierwszy dzień rywalizacji w turnieju telewizyjnym World Matchplay. Sądzę, że zwycięzcą okaże się być Belg, który broni tytułu. Ma on dużo lepszy moment w swojej grze, dlatego nie spodziewam się niespodzianki w tym spotkaniu i proponuje zagrać win The Dream Maker! Zachęcam także do zagrania kuponu w Superbet, gdzie stworzona jest moja propozycja!

Dimitri van der Bergh win
Kurs: 1.38
Zagraj!

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/goto/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze