Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Zagłębie Lubin? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Piast do starcia z Zagłębiem podejdzie jako faworyt i pomimo braku Kostadinova powinien sobie tutaj poradzić. Czy Gliwiczanie ograją Zagłębie bez większych problemów?

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Zagłębie Lubin za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online i dzięki niemu korzystać z platformy przez 30 dni. Jakie są warunki?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo za darmo

Trzecia kolejka Ekstraklasy, którą zainauguruje starcie Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin, zostanie rozegrana już w ten weekend. Dzisiaj o godzinie 18:00 w Gliwicach miejscowy Piast podejmie rywali z Lubina. Gospodarze są mocnymi faworytami, co zresztą widać m.in. po kursach bukmacherskich. Transmisja będzie dostępna na żywo, za darmo w Canal+ Online. Wyżej o tym napisaliśmy krótką instrukcję, dzięki której dostaniesz dostęp do Canal+.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport 5
  3. Canal+ Sport

Jak więc widzisz, opcji jest sporo, a jak nie masz tych kanałów, to możesz pobrać na swój telewizor aplikację od Canal+ Online. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Smart TV.-

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, transmisja online

Transmisja online z meczu Piast Gliwice – Zagłębie Lubin będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać. Przy okazji zerknij też na zakłady bez ryzyka dostępne u bukmacherów. Korzystając z nich możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Piast Gliwice, a różnica w kursach jest dość spora. Gracze Piasta zagrają u siebie, a do tego są głodni wygranej, więc nic dziwnego, że celują tutaj jedynie w komplet punktów!

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 18:02.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Piasta z Zagłębiem?

Rywalizację Piasta z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Piast zagra z Zagłębiem?

Rywalizacja Piasta z Zagłębiem została zaplanowana na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze