Piast Gliwice – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.11.2022

Frank Castaneda, Martin Konczkowski

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Warta Poznań? Jednym z rozgrywanych w sobotę starć w Ekstraklasie będzie potyczka Piasta z Wartą. Choć będzie to pojedynek dwóch co najwyżej przeciętnych zespołów, to należy spodziewać się w nim sporej dawki dobrej piłki. Jeśli chcesz obejrzeć to spotkanie, w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream na żywo.

Mecz, w którym zmierzą się ze sobą Piast Gliwice oraz Warta Poznań będzie można obejrzeć w Canal+ Online. Nie masz jeszcze dostępu do streamów w tym serwisie? Sprawdź, jak go zdobyć:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/go/canalplusonline
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z pakietu na 6 miesięcy z góry
  5. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznej subskrypcji
  6. Wybierz interesujący Cię mecz i oglądaj!

Piast Gliwice – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Starcie Piasta z Wartą odbędzie się w sobotę, 5 listopada o godzinie 12:30. Jego transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3. Będzie ono warte obejrzenia przede wszystkim dlatego, że postawa Piasta Gliwice pod wodzą nowego trenera, Aleksandara Vukovicia stanowi sporą zagadkę. Co przyniesie ten mecz? Nasze typy na Piast – Warta dostępne są na Zagranie.com!

Piast Gliwice – Warta Poznań: transmisja i stream online za darmo

Mecz Piast Gliwice – Warta Poznań oraz inne pojedynki Ekstraklasy można oglądać w Canal+ Online, który oferuje stream live. Transmisje meczów w tym portalu można oglądać nie tylko na komputerze, ale również smartfonie, tablecie, a nawet telewizorze! Kluczowe jest, by odbiornik, na którym chcesz oglądać mecz, miał dostęp do sieci!

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Warta Poznań?

Mecz Piast Gliwice – Warta Poznań obejrzysz w Canal+ Online! Jest to jedna z platform streamingowych, oferujących transmisje meczów, a w jej ofercie znajdziesz wszystkie pojedynki Ekstraklasy i nie tylko! Ostatnie kolejki ligowe przed Mundialem przyniosą z pewnością sporo emocji. Mistrzostwa Świata startują już 20 listopada, a typy na Mundial dostępne będą na naszym portalu!

Obrazek w tle: fot. Pawel Jaskolka / PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Piast Gliwice - Warta Poznań?

Mecz Piasta z Wartą obejrzysz w Canal+ Online!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Piast Gliwice - Warta Poznań?

Pojedynek ten zostanie rozegrany 5 listopada o 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze