Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Stal Mielec? Odpowiedź poznasz w poniższym artykule. Piast i Stal chcą w tym sezonie przede wszystkim się spokojnie utrzymać, chociaż ekipa ze Śląska ma ambicje na miejsce w TOP 6, ale z całą pewnością nie będzie to dla niej proste. W końcu konkurencja jest dość spora. Która z ekip tutaj zgarnie komplet punktów?

Piast Gliwice – Stal Mielec, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Stal Mielec za darmo? Transmisja z tego spotkania zostanie puszczona w Canal+ Sport i Canal+ Online. Niestety, nie da się już oglądać starć Ekstraklasy za darmo. Aby móc obejrzeć to starcie należy wykupić abonament na platformie Canal+ Online lub w telewizji Canal+. To jedyne dwa wyjścia, z jakich możesz skorzystać, jeżeli chcesz odpalić rywalizację tych ekip.

Piast Gliwice – Stal Mielec, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Piast Gliwice – Stal Mielec będzie jednym z dwóch starć, jakie tego dnia czekają nas w Ekstraklasie. Na pewno Piast jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Stal nie ma szans. Z całą pewnością bezpośrednie starcie tych ekip będzie warto obejrzeć, ponieważ możemy spodziewać się tutaj kilku goli.

Piast Gliwice – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Piast Gliwice – Stal Mielec? Są to:

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport
  3. Canal+ 4K Ultra

Piast Gliwice – Stal Mielec, transmisja online

Transmisja online z meczu Piast Gliwice – Stal Mielec będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Piast Gliwice – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Piast, a różnica w kursach jest dość spora. Czy Stal uda się tutaj zaskoczyć i zdobyć komplet punktów?

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Piasta ze Stalą?

Spotkanie Piasta ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Piast zagra ze Stalą?

Piast zagra ze Stalą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze