Piast Gliwice – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.05.2024

Piłkarz Piasta podczas meczu

Gdzie oglądać Piast Gliwice – ŁKS Łódź? Będący w znakomitej dyspozycji zespół Piasta w najbliższy piątek zmierzy się z pewnym spadku do Fortuna 1. Ligi ŁKS-em Łódź. Jeżeli ciekawi Was temat transmisji w TV i streamów online z tej batalii, to w poniższym tekście znajdziecie właśnie takie treści. Zachęcam więc do sprawdzenia, gdzie oglądać Piast – ŁKS na żywo.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Piast Gliwice – ŁKS Łódź na żywo w TV

Ekipa Piasta nie ma już szans na europejskie puchary i jest pewna utrzymania na poziomie Ekstraklasy. Mimo to w ostatnich tygodniach Gliwiczanie grali znakomicie i pozostają bez porażki od 4 kolejek! Co innego ŁKS, który jest już pewny powrotu do Fortuna 1. Ligi, a 3 ostatnie starcia kończył jako przegrany. Sama batalia w ramach 32. kolejki Ekstraklasy rozpocznie się 10. maja 2024 roku o godzinie 18:00. Oczywiście z transmisją na żywo w TV nie będzie żadnego problemu, a takową odnajdziemy zarówno na Canal+ Sport 3, jak i na Canal+ Sport 5! Co natomiast wiadomo o streamach online w Internecie?

Piast Gliwice – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli spotkania piłkarskie wolicie oglądać w formie streamów online, to również rywalizację Piasta Gliwice z ŁKS-em Łódź zobaczycie w taki sposób! Canal+ ma swoją stronę internetową, na której to znajdziecie transmisje ze wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy, a więc również z konfrontacji podopiecznych trenera Vukovicia z beniaminkiem. Wszystko to w legalny i bezpieczny sposób, a w dodatku w promocyjnej ofercie! Wszystkie szczegóły przytoczonej opcji umieszczam poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Piast Gliwice – ŁKS Łódź i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Piast Gliwice – ŁKS Łódź?

Mam nadzieję, że w artykule znaleźliście informacje na temat tego, gdzie oglądać Piast Gliwice – ŁKS Łódź. Jak to zwykle w przypadku gier Ekstraklasy bywa, kibice skorzystać będą mogli zarówno z transmisji na żywo w TV, jak i ze streamów online na platformie Canal+ Online! Przynajmniej do końca tej kampanii właśnie ten wydawca będzie pokazywał wszystkie spotkania naszej ligi, zatem warto zainteresować się jego ofertą. Podobnie jak warto zainteresować się transmisjami u bukmacherów, bo chociażby w Superbet TV znajdziemy mnóstwo ciekawych spotkań piłkarskich na żywo. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń z rywalizacji w Gliwicach!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze