Czy będzie transmisja w TV z meczu Piast Gliwice – Lech Poznań? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Canal+ Sport, o czym więcej opowiemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają tutaj goście, którzy walczą o mistrzostwo kraju i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

baner od ewinner na canal+ online

Piast Gliwice – Lech Poznań, gdzie oglądać

W Ekstraklasie walka o mistrzostwo kraju jest bardzo zacięta i z całą pewnością będzie emocjonująca do ostatnich minut 34 kolejki. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki oprócz tej rozgrywanej w ten weekend, więc wszystko może się tutaj zdarzyć. Kolejorz ma tyle samo punktów co pierwszy Raków, ale gorszy bilans. Teraz Lech pojedzie na Śląsk zmierzyć się z Piastem, więc zdecydowanie nie można powiedzieć, że będzie miał tutaj łatwo.

Piast Gliwice – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Jesteś ciekawy gdzie możesz obejrzeć transmisję w TV z meczu Piast Gliwice – Lech Poznań? Taką możliwość masz  m.in. w Canal+ Sport, który regularnie pokazuje spotkania Ekstraklasy. Jeżeli nie masz TV, to niżej pokażemy Ci, jak oglądać za darmo mecz Piast Gliwice – Lech Poznań.

Kanały, które pokażą spotkanie Piasta z Lechem w telewizji, to:

  • Canal+ Premium,
  • Canal+ Sport 3,
  • Canal+ 4K Ultra.

Piast Gliwice – Lech Poznań, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Piast Gliwice – Lech Poznań będzie do obejrzenia także w Canal+ Online. Jest to internetowa platforma od Canal+. Nasza współpraca z eWinnerem dalej Ci możliwość odebrania vouchera na 30 dni dostępu do tej stacji. Jak możesz odebrać taki voucher? Poniżej przedstawimy Ci krótka instrukcje, według której powinieneś postępować.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Na Zagranie znajdziesz ciekawe typy bukmacherskie, a grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania tego spotkania oraz innych rywalizacji sportowych.

Piast Gliwice – Lech Poznań, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Lech Poznań w TV, to warto jeszcze zapoznać się z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Jedyne czego potrzebujesz jeszcze, to sprawnego internetu.

Piast Gliwice – Lech Poznań, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Piast Gliwice – Lech Poznań możesz jeszcze zerknąć, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, bo w ich ofercie znajdują się interesujące zakłady.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 11:27.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Piast - Lech?

Starcie Piasta z Lechem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Piast zagra z Lechem?

Rywalizację Piasta z Lechem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze