Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: kurs 150 na zwycięzcę meczu

Lechia Gdansk - Piast Gliwice

Chcesz zagrać kurs 150.00 na zwycięstwo Piasta bądź Jagiellonii? Teraz jest to możliwe dzięki uprzejmości STS, który przygotował ciekawą akcję promocyjną na to starcie. Gliwiczanie zmierzą się z Jagiellonią już w niedzielę, 30.01.2023, o godzinie 12:30. Która z ekip będzie górą? Odpowiedź poznamy dopiero popołudniu, ale możemy spodziewać się dobrego widowiska!

Bonus 300 PLN w STS na Ekstraklasę

Kurs 150 na Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok

Jak zagrać kurs 150.00 na zwycięzcę spotkania Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok? Dokładnie o tym piszemy więcej niżej!

Ekstraklasa wraca do gry, a my oczekujemy dobrego, piłkarskiego weekendu. W pierwszym, niedzielnym meczu zawodnicy Piasta zagrają z Jagiellonią. Trudno oczekiwać od tych drużyn najwyższego poziomu, ale nie powinny nas zanudzić. Kilka goli i dobre spotkanie? Na to czekają kibice po tak długiej przerwie związanej z zimą. Jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania, to zagraj kurs 150 w STS!

Co jeszcze trzeba wiedzieć o tej promocji? Bonus dostaniesz tylko, gdy kupon będzie rozliczony na plus. Nie łączy się z zakładem bez ryzyka, o czym trzeba także pamiętać. Promocja dotyczy pierwszego zakładu postawionego na koncie!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze