Philadelphia – Inter Miami: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.08.2023

Leo Messi po strzelonym golu

Gdzie oglądać Philadelphia – Inter Miami? Po przyjściu do MLS Leo Messiego, rozgrywki amerykańskiej piłki klubowej zdecydowanie zyskały na zainteresowaniu, a sam Inter Miami zyskał mnóstwo jakości i z miejsca zaczął seryjnie wygrywać kolejne spotkania. Najbliższej nocy 7-krotny zdobywca Złotej Piłki i jego koledzy zagrają mecz z Philadelphią, a my w poniższym tekście powiemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz. Zapraszam do sprawdzenia.

Philadelphia – Inter Miami, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Philadelphii z Interem Miami zapowiada się znakomicie i jeśli tylko ktoś nie będzie musiał wstać w środę rano, zdecydowanie warto obejrzeć je na żywo! Jest to mecz w ramach półfinału Leagues Cup. Ekipa Leo Messiego po poczynieniu największych wzmocnień w historii klubu seryjnie zaczęła wygrywać spotkania, a sam Argentyńczyk trafia do siatki jak na zawołanie. Philadelphia również jest w znakomitej formie i wygrała 7 poprzednich spotkań! Mecz ten na pewno będzie więc ciekawy, jednak niestety nie znajdziemy transmisji telewizyjnej na żadnym kanale w Polsce.

Philadelphia – Inter Miami: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o późnej porze rozgrywania omawianej batalii, gdyż odbędzie się ona w nocy z 15. na 16. sierpnia 2023 roku, a początek spotkania wyznaczony został na godzinę 01:00. Jeśli chodzi o stream online, to takowy będzie dostępny u najpopularniejszego bukmachera w Polsce. STS, bo o nim tu mowa udostępni swoim użytkownikom bezpłatną transmisję internetową, dzięki której będziecie mogli emocjonować się spotkaniem Philadelphia – Inter Miami na żywo i w legalny sposób! W jaki sposób zyskać dostęp do streamu online z omawianej batalii?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca, klikając w link –> https://zagranie.com/goto/sts
  2. Obstaw dowolny zakład. Transmisja z meczu będzie dostępna w sekcji STS TV lub zakłady live przy ofercie na mecz.
  3. Oglądaj mecz Philadelphia – Inter Miami od 01:00.

sts tv

Gdzie oglądać Philadelphia – Inter Miami?

Oczywiście mecz Philadelphia – Inter Miami obejrzycie nie tylko z wykorzystaniem streamu online. Osobom, które nie będą mogły skorzystać z komputera w nocy polecam aplikację mobilną bukmachera STS. W tym przypadku omawiane spotkanie półfinałowe Leagues Cup obejrzycie na identycznej zasadzie i warunkach, co w przypadku streamu online. Macie więc wybór, z jakiego urządzenia i sposobu skorzystacie, a ja jeszcze raz polecam funkcję STS TV! Miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze