W obecnej sytuacji obstawianie kręci się wokół sportów wirtualnych i esportu. Nic więc dziwnego, że kolejna promocja jaką przygotowała Fortuna dotyczy właśnie zmagań komputerowych. W tym wypadku nawet gdy Twój esportowy kupon okaże się przegrany to i tak możesz być pewny, że nie stracisz całych włożonych pieniędzy! Sprawdź szczegóły i dowiedz się co jeszcze gwarantuje nasz kod promocyjny w Fortunie: 1145PLN. Zapraszam!

fortuna kod promocyjna na esport

Esportowy pewniak w Fortunie!

W tym tygodniu w ofercie Fortuny znajdziemy turnieje w League of Legends, Counter Strike Global Offensive, Dota2, Starcraft oraz Pro Evolution Soccer. Jeśli przez 5 dni trwania promocji postawisz nie mniej niż 5 kuponów, każdy innego dnia, każdy za minimum 10 PLN i z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty prematch na esport, to zgarniesz gwarantowane 25 PLN bonusu od bukmachera.

Dzięki tej promocji możesz być spokojny o to, że nawet jeśli Twoje kupony okażą się chybione, to i tak 50% stawek wróci do Ciebie!

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa od 23 do 27 marca, do godz. 23:59.
  • Kupony możesz zawierać zarówno poprzez stronę www, jak i aplikację mobilną.
  • Możesz korzystać tylko z oferty prematch.
  • Typ kuponu to SOLO, AKO lub MAXIKOMBI.
  • Kurs minimalny nie jest wymagany.
  • Stawka to co najmniej 10 PLN.
  • Warunek do otrzymania bonusu to stawianie minimum jednego kuponu, z minimum jednym zdarzeniem, za co co najmniej 10 PLN, przez pięć dni trwania promocji!
  • Więcej szczegółów na stronie bukmachera.

Fortuna kod promocyjny – sprawdź!

Zainteresowany promocją na esport? Chcesz zagrać pewny i bezpieczny kupon, ale nie masz jeszcze konta? Załóż je z naszym kodem promocyjnym:  1145PLN, dzięki któremu możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 125 PLN, freebet w wysokości 20 PLN oraz 1000 PLN bonusu od depozytu!  Kliknij w powyższy nagłówek, dzięki czemu przejdziesz do artykułu, w którym poznasz zasady bonusu z depozytem oraz bez depozytu – serdecznie zapraszamy! 🙂

Fot. wyróżniające: Roman Kosolapov / Shutterstock, Inc.

Zaloguj się aby dodawać komentarze