Nowy bonus Fortuny – czyli promocja ofensywna! Jak, co tydzień posiadacie możliwość skorzystania z dodatkowych środków na grę. Do tego bez konieczności wielokrotnego obrotu otrzymanym bonusem. Co na Was czeka? Jeszcze wyższe wygrane, obstawianie rezultatów bez ryzyka, ekstra nagrody oraz obszerna oferta na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. To Wy decydujecie, czy zgarniecie bonus do gry!

Postaw zakład i otrzymaj bonus – oferta dla graczy Fortuny

Zasada jest prosta, stawiamy kupon na wybrane przez nas wydarzenie sportowe i zgarniamy bonus na kolejny zakład. Dodatkowe środki pieniężne otrzymujemy zarówno w przypadku wygranego, jak i przegranego typu. Mówią, że pewniaków nie ma, a jednak 🙂

pewniak w Fortunie

Fortuna stawia na 1 Ligę, tak samo, jak my! Rozgrywki zaczynają się już dziś o godzinie 12:40, liczymy na emocjonujące pojedynki. Mecz Ch.Głogów kontra GKS Tychy będzie można obejrzeć na żywo w Polsat Sport. Warto zapoznać się z kursami i analizą legalnego bukmachera, być może pokrywają się z Waszymi opiniami.

kursy na 1 ligę

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w Fortunie, skorzystajcie ze specjalnej oferty dla nowych graczy – Fortuna kod promocyjny. Aby dowiedzieć się więcej, kliknijcie link.

Kilka słów o zasadach promocji

Promocja obejmuje wyłącznie wydarzenia z oferty prematch. Gracze mają okazję obstawienia wyłącznie kuponów typu AKO bądź MAXIKOMBI. Osoby decydujące się na postawienie kuponu, mogą tego dokonać za pośrednictwem strony bukmachera, aplikacji mobilnej lub PPZ Fortuna. Okres trwania promocji to 06-08.03.2020 r., a minimalna stawka zakładu wynosi 20 zł brutto.

Jak zagrać? W okresie trwania promocji Fortuny należy postawić minimum 3 kupony prematch. Muszą one zawierać co najmniej 1 zdarzenie związane z meczami 1 Ligi. Gracze, którzy spełnią wszelkie warunki otrzymają 2800 punktów FKP, które odpowiadają kwocie 20 zł. Bonus oferowany przez Fortunę zostanie przypisany do iKont graczy – 09.03.2020 roku do godziny 23:59.

Zaloguj się aby dodawać komentarze