Podczas FAME MMA 8 czekają nas nie tylko walki raperów między sobą, ale również z innymi osobami. Arab zmierzy się z Pawłem Tyburskim, a my mamy z tej okazji typy i kursy, a także kilka zdań o bonusach bukmacherskich, z których można skorzystać. Sprawdźcie też co i gdzie warto obstawić. 

Paweł Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Sulwi – typy i kursy bukmacherskie

Oprócz walk wieczoru na FAME MMA 8 ciekawie też się zapowiada starcie Pawła Tyburskiego z Arabem. Z tej okazji mamy typy i kursy, z których można skorzystać na ten mecz. Sprawdźcie kto jest faworytem, gdzie można obstawiać i jakie bonusy bukmacherskie są do zgarnięcia. Wydaje się, że większe szanse na wygraną ma Paweł Tyburski, który posiada większe doświadczenie i jest na fali wznoszącej, gdyż wygrał ostatnią walkę. Oprócz tego ma również lepsze warunki fizyczne, gdyż jego wzrost to 193 centymetry i waży 93 kilogramy.

Dla porównania jego rywal, Arab, mierzy “tylko” 181 centymetrów i waży 95 kilogramów. To sprawia, że Tyburski ma większy zasięg ramion, co w połączeniu z doświadczeniem oraz techniką, jaką już posiada, powinno zagwarantować mu zwycięstwo. Kurs na wygraną Tyburskiego wynosi 1.33, a w przypadku Al-Sulwiego jest to już 2.90. Jednak to nie wszystko, co można obstawiać. W przypadku wygranej przez KO, TKO, DSQ lub poddanie faworytem również jest Tyburski z kursem 1.68. Za jego rywala można z kolei zgarnąć ponad trzy krotność stawki (3.50). 

Legalny bukmacher Betclic oferuje też ciekawą akcję na start dla swoich klientów. Firma da Wam bonusy na start, jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zapewni Wam to:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze