Woźniak Warjat Radek – Neffati typy i kursy znajdziesz niżej. Pierwszą walką na FAME MMA 15 będzie starcie 2 vs. 2, gdzie Warjat i Woźniak zmierzą się z braćmi Neffati. Zagraniczna para to faworyci i to bardzo mocni, ale na pewno nie możemy przekreślać Polaków. Warto zerknąć na proponowane przez nas zakłady, które przedstawiliśmy niżej!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Woźniak Warjat Radek – Neffati typy typy

Szukasz typów na walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati? Jeżeli tak, to trafiłeś dobrze, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Neffati są tutaj faworytami, ponieważ raz, że mają większe doświadczenie, dwa, że lepsze warunki fizyczne, a trzy to są bardziej zgrani niż Warjat i Woźniak. Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto obejrzeć, a więcej o nim piszemy niżej! Tymczasem nie zapomnij, że obstawiając walkę w Betclicu możesz liczyć na specjalne bonusy na start. Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE (możesz to zrobić z poniższego przycisku) i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Woźniak Warjat Radek – Neffati typy kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati? W ofercie Betclic możemy znaleźć bardzo ciekawe propozycje, szczególnie na rynek 1/2. Para Woźniak – Warjat ma mniejsze szanse niż bracia Neffati, ale kurs daje już spore value.

Woźniak Warjat Radek – Neffati typy: zapowiedź walki

Pojedynek Woźniak Warjat Radek – Neffati na pewno nie budzi aż tak dużych emocji, jak pozostałe pary, ale walka 2 vs. 2 może być interesująca. Warjat i Woźniak teoretycznie są wyższi (jeden o 10 centymetrów, a drugi o 20), ale za to Neffati są “zbici”, mają sporo siły i na pewno trochę rzeczy tutaj do pokazania. Kto finalnie wygra? Nasze typy na rynek 1/2 poznasz niżej, gdzie dokładnie je omawiamy!

Woźniak Warjat Radek – Neffati typy: kto wygra?

Typy na wygraną w walce Woźniak Warjat Radek – Neffati to zwycięstwo braci Neffati. Argumenty, które podaliśmy wyżej, dość mocno przemawiają właśnie za nimi. Więzy krwi powinny tutaj zrobić swoje, ale na pewno Woźniak i Warjat postarają się sprawić niespodziankę. Przy okazji na nasze pozostałe propozycje na FAME MMA 15!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati typy

Jakie są typy na Woźniak Warjat Radek – Neffati? Co ciekawego można znaleźć w ofercie bukmacherów? Trzeba przyznać, że Betclic nie postara się z ofertą, a Neffati to ogromni faworyci, więc stawiamy tutaj na ich wygraną – kurs 1.20 można dodać po prostu jako dodatek do AKO!

Betclic
1.20
Neffati wygrają walkę

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze