Gdzie oglądać walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati? Właśnie na to pytanie odpowiadamy niżej! Pierwszą walką na FAME MMA 15 będzie starcie par, gdzie polski duet zmierzy się z braćmi Neffati. Czy naszym rodakom uda się zaskoczyć i wygrają, sprawiając jednocześnie sporą niespodziankę?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Woźniak Warjat Radek – Neffati, gdzie oglądać?

Gdzie oglądać walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Na pewno warto będzie odpalić tę rywalizację, ponieważ niecodziennie możemy oglądać walki par. 2 vs.2 to to, co na pewno elektryzuje kibiców. Czy naszym rodakom uda się zaskoczyć?

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady na FAME MMA 15!

Woźniak Warjat Radek – Neffati godzina walki

Starcie Woźniak Warjat Radek – Neffati rozpocznie się około godziny 20:00 w piątek, 26.08.2022. Dokładna godzina nie jest znana, ponieważ bardzo dużo zależy od wcześniejszych pojedynków na FAME MMA 15.

Woźniak Warjat Radek – Neffati, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Woźniak Warjat Radek – Neffati w TV? Jeżeli chcesz oglądać to starcie na dużym ekranie, to jedynym, w pełni legalnym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. Nie ma innej, legalnej opcji, o czym trzeba pamiętać.

Woźniak Warjat Radek – Neffati, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Woźniak Warjat Radek – Neffati? Aby móc obejrzeć rywalizację pomiędzy nimi musisz wykupić dostęp do systemu PPV, który jest płatny i kosztuje kilkadziesiąt PLN. Lepiej to zrobić odpowiednio wcześniej, żeby przed samą walką się nie martwić!

Stream z walki Woźniak Warjat Radek – Neffati

Jak więc widzimy stream walki z meczu Woźniak Warjat Radek – Neffati będzie dostępny jedynie w systemie PPV. Nie ma innych, legalnych opcji, żeby obejrzeć rywalizację tych zawodników, o czym trzeba pamiętać.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać ten pojedynek?

Starcie tych duetów będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME MMA.

O której dojdzie do walki par na FAME MMA 15?

Będzie to pierwsze starcie tego wieczoru i rozpocznie się około 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze