Patryk „Ryba” Karaś – Oleh “Oleg” Riaszeńcew typy i kursy

Betclic logo bukmacher

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

Gala FAME MMA 9 jest już coraz bliżej. Jedną z walk w oktagonie będzie starcie Patryka “Ryby” Karasia z Olehem “Olgiem” Riaszeńcew. Starcie to nie jest walką wieczoru, ale może dostarczyć nam wiele emocji. Jak możemy zauważyć na FAME MMA 9 będzie aż dziesięć starć, które można obstawiać. Zobacz, jakie są typy i kursy na walkę Ryby z Riaszeńcewem podczas FAME MMA. Zgarnij specjalne bonusy z tej okazji!

Patryk „Ryba” Karaś – Oleh “Oleg” Riaszeńcew kursy

Stracie Patryka “Ryba” Karasia z Olehem “Olgiem” Riaszeńcewem zapowiada się dość ciekawie. Ryba jest przedstawicielem polskiej sceny rapowej, z kolei Riaszeńcew znany jest z jednej z edycji “Big Brother”. Obydwaj panowie walczyli już w oktagonie – Karaś na trzeciej gali pokonał Filipka, a Riaszeńcew walczył na FAME MMA 5 i przegrał walkę z Kamilem Hassanem. W Betclic znajdziemy ciekawie kursy na różne zakłady. Na zakłady 1/2 prezentują się następująco: 

  • Patryk „Ryba” Karaś – 1.50
  • Oleg Riaszeńcew – 2.30

betclic kursy fame mma

Oprócz tego możecie obstawiać inne zakłady np. że walka zakończy się w pierwszej minucie, gdzie kurs wynosi aż 8.00. Z ciekawych opcji jest również wygrana na punkty, a tutaj mnożnik to 1.50.

FAME MMA 9 kursy bukmacherskie – zobacz, jakie są inne mnożniki na tę galę!

Patryk „Ryba” Karaś – Oleh “Oleg” Riaszeńcew typy

Przy typach na tą walkę trzeba brać pod uwagę, że większe szanse na wygraną ma tutaj Ryba. Biorąc pod uwagę, fakt, że ma nad Riaszeńcew przewagę fizyczną. Jednakże obaj panowie na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Przy typach warto wyróżnić właśnie zwycięstwo Karasia lub to, że będzie powyżej dwóch rund. Proponowany zakład, to właśnie wygrana Ryby.

Patryk „Ryba” Karaś – Oleh “Oleg” Riaszeńcew bonusy

Na FAME MMA 9 możecie skorzystać z bonusów w Betclic, które przygotował ten operator. Te są dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN na zakład bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze