Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

Jak już dobrze wiemy, podczas FAME MMA 9 do oktagonu wejdą również Patryk “Patrykos” Domke i Paweł “Ponczek” Sikora, którzy powalczą ze sobą i są jedną z ciekawszych walk tego wieczoru. Faworytem niewątpliwie jest Ponczek, ale czy pokaże to też podczas pojedynku? Zobaczcie, jakie są typy i kursy, które znajdziemy w ofercie legalnego bukmachera Betclic!

Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora kursy

W trakcie FAME MMA 9 będziemy mogli obejrzeć m.in. właśnie walkę Patryka “Patrykosa” Domke z Pawłem “Ponczkiem” Sikorą. Obydwaj zawodnicy mogą zaprezentować nawet przyjemny dla oka poziom, a także szumnie zapowiadali swoje przygotowywania.

Według kursów bukmacherskich faworytem niewątpliwie jest Ponczek, który posiada nieco większe doświadczenie od swojego rywala i lepszą budowę ciała. 

Same kursy na 1/2 prezentują się w następujący sposób:

  • Patryk “Patrykos” Domke – 3.15
  • Paweł “Ponczek” Sikora – 1.28

betclic kursy fame mma 9

Według kursów dostępnych u bukmachera, większa szansa jest na to, że będzie poniżej dwóch rund, a tutaj mnożniki oscylują na poziomie 1.70. Czy Ponczek faktycznie ma tak dużą szansę na znokautowanie rywala? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale w przypadku wygranej na punkty kurs to aż 2.10!

Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora typy

Patryk “Patrykos” Domke nie jest faworytem w rywalizacji z Pawłem “Ponczkiem” Sikorą, co trzeba zaznaczyć przy typach. Według mnie najciekawsze opcje do obstawienia, to właśnie kursy na under rund z linią 2.5, czy wygraną na punkty, a nie poprzez nokaut. Tutaj akurat nie musimy obstawiać kto konkretnie zwycięży, co na pewno jest na plus. FAME MMA 9 typy – w tym tekście znajdziecie też więcej propozycji na zbliżającą się galę!

Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora bonusy

W Betclic, gdzie możecie obstawić galę FAME MMA 9, do zgarnięcia są również ciekawe bonusy bukmacherskie. Te są dostępne za założenie konta z kodem promocyjnym VIPFAME, który da Wam takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN bonusu od depozytu
  • 50 % do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze