Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 13, które będziesz mógł obstawić u polskiego bukmachera Betclic. Jedną z par, jakie znalazły się w karcie walk, jest Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak. Patrykos to underdog mogący mieć spore problemy z Kubą Postem. Czy tak też będzie w oktagonie? Sprawdź zapowiedź walki!

fame mma 13 bonusy

Patrykos – Kuba Post, typy na walkę

W trakcie FAME MMA 13 jedną z walk będzie starcie Patrykosa z Kubą Postem. Kibice nie powinni narzekać na nudę podczas tego starcia, więc przygotowaliśmy zapowiedź walki oraz proponowane typy na Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak. Zdaniem bukmacherów oraz graczy o wiele większe szanse na zwycięstwo ma drugi z nich, ale czy to się przełoży na samą walkę? O tym przekonamy się w sobotę wieczorem! W zakładach bukmacherskich Betclic znajdziemy ciekawe opcje związane ze zbliżającą się galą FAME. Kilka z nich przedstawimy właśnie niżej!

Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak, zapowiedź walki

Jeżeli szukasz kursów na walkę Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak, albo chcesz poznać ciekawe typy, to dobrze trafiłeś. Właśnie tę kwestię poruszymy w tym tekście. Zdaniem graczy o wiele większe szanse na wygraną ma Patrykos. Stawia na niego aż 86 procent graczy. Kuba Post jednak może tutaj poszukać swoich szans w skracaniu dystansu i szybkich wymianach, bo nie wiadomo na jak długo starczy Postaremczukowi tlenu w płucach.

Patrykos – Kuba Post, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Gdzie oglądać walkę Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak? To będzie możliwe na stronie FAME MMA, gdyż ta federacja od samego początku istnienia ma przygotowaną specjalną platformę streamingową. Zasada działania jest prosta: wykupujesz dostęp do gali, który tym razem będzie kosztował około 32 PLN, a następnie możesz oglądać m.in. walkę tych zawodników.

Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Patrykos - Kuba Post
Betclic
1.18
Patrykos
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.00
Kuba Post
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Przy typach na walkę Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak trzeba pod uwagę wziąć m.in. zakłady związane z liczbą rund. Sporo osób stawia, że nie zobaczymy trzech rund w tej walce i nic w tym dziwnego. Szanse Kuby Posta na to, żeby pokonać rywala przed czasem są więc ogromne. Sam mnożnik z kolei daje nam spore value i warto to wziąć pod uwagę.

Betclic
1.70
-2.5 rundy

Patrykos – Kuba Post, kto wygra walkę?

Na FAME MMA 13 będziemy również świadkami starcia Patrykosa z Kubą Postem. To rywalizacja, która rozpocznie nam całą galę i prawdopodobnie będzie puszczona w otwartym kanale na YouTube. Kuba Post nie ma większych szans z Patrykosem – ma mniejsze doświadczenie, gorsze warunki fizyczne i ogólnie prezentuje się słabiej niż jego rywal, dlatego też stawiamy na zwycięstwo Patrykosa.

Betclic
1.15
Patrykos wygra walkę

Patrykos – Kuba Post: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z Betcliciem proponujemy Ci zakład bez ryzyka do 228 PLN. Rejestrując się u tego bukmachera możesz odebrać specjalny bonus powitalny i zapewnić sobie dodatkowe środki!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  5. Przed wypłatą musisz jednokrotnie obrócić bonusem

Typy na Patrykos – Kuba Post

Typy na walkę Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak będą jednak skierowane w stronę Kuby Posta. Ten ma po prostu o wiele więcej argumentów po swojej stronie i powinien tutaj ograć taktycznie przeciwnika i wygrać z nim. Rynek 1/2 jednak nie jest atrakcyjny do grania, ale inaczej sprawa wygląda w przypadku zakładów na under/over rund. Tak, jak napisaliśmy wyżej, uważamy, że tutaj powinny być klasyczny under, dlatego proponowany typ na walkę Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak to -2.5 rundy.

Betclic
1.70
-2.5 rundy
typy na walkę patrykosa z kubą postem
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

 
Kto jest faworytem w walce Patrykos - Kuba Post?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Patrykos.

Gdzie obstawię walkę Patrykos - Kuba Post?

To starcie będziesz mógł obstawić w Betclicu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze