Paragwaj – Kolumbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.10.2023

Luis Diaz podczas hymnu narodowego

Gdzie oglądać Paragwaj – Kolumbia? Najbliższej nocy kibiców piłkarskich czeka kilka bardzo ciekawych gier w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata! Jedną z nich będzie rywalizacja Paragwaju z Kolumbią, która to zapowiada się bardzo ciekawie. W poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji w TV i streamów online z tego starcia. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Paragwaj – Kolumbia żywo w TV

Spotkanie Paragwaju z Kolumbią odbędzie się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2026, które to w Ameryce Południowej rozpoczynają się znacznie wcześniej, aniżeli w Europie. Spotkanie to warto będzie obejrzeć chociażby dla Luisa Diaza, czy Jamesa Rodrigueza, którzy wiodą prym w ekipie Los Cafeteros. Samo starcie rozpocznie się równo o północy z 21. na 22. listopada 2023 roku. Transmisja w TV na żywo będzie w naszym kraju dostępna, a znajdziemy ją na kanale Eleven Sports 3! Będzie można również skorzystać ze streamu online, o czym już za moment!

Paragwaj – Kolumbia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście transmisja w Eleven Sports to nie jedyne rozwiązanie odnośnie meczu Paragwaj – Kolumbia na żywo. Coraz większa liczba bukmacherów w Polsce decyduje się na zakup praw telewizyjnych i pokazuje swoje mecze na własnych stronach internetowych, czyli w formie streamu online. Dobrym przykładem tego typu jest Superbet. Ten operator nie wymaga nawet postawienia kuponu, ale wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i uruchomić osobną platformę Superbet TV, na której znajdziecie stream online z tego meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2026!

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Paragwaj – Kolumbia w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Paragwaj – Kolumbia?

Okazuje się zatem, że spotkanie Paragwaju z Kolumbią będzie można obejrzeć na 2 sposoby. Jeżeli szukacie transmisji za darmo, to zdecydowanie polecam opcję z Superbet TV, gdzie na dobrą sprawę wystarczy posiadać konto, by móc obejrzeć interesujące nas spotkanie. Oczywiście transmisja w TV również będzie dostępna – w tym wypadku na kanale Eleven Sports 3. Na sam koniec polecam zerknąć na aplikacje bukmacherskie, z poziomu których obstawicie mecz Paragwaju z Kolumbią i nie tylko. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze