Europejskie puchary to dobra okazja, żeby zgarnąć trochę bonusów i wygrać dodatkową kasę. Jedyne co trzeba zrobić, to obstawiać spotkania europejskich pucharów. W Betclic z kodem promocyjnym zgarniecie szereg bonusów, a do tego można wygrać nawet 60 złotych dodatkowych pieniędzy.

Zgarnij bonusy w Betclic z kodem promocyjnym

Europejskie puchary wróciły do nas pełną parą. Za nami pierwsze mecze, a w środę i czwartek czekają nas kolejne starcia. Najpierw na boiska wybiegną zawodnicy m.in. Realu Madryt, czy Bayernu Monachium. Z kolei dzień później będziemy mogli obserwować, jak Lech Poznań poradzi sobie z Benficą. Dla drużyny z Polski będzie to ważne starcie, gdyż jest stawiania w roli underdoga, ale może zgarnąć remis dla siebie. Meczów do obstawienia jest dużo, więc można zgarnąć dodatkową kasę w Betclic.

Betclic bonus

Bukmacher postanowił włączyć akcję promocyjną. Wystarczy postawić kilka zakładów na europejskie puchary, które spełnią wymagania Betclic i otrzymacie dodatkową kasę. Jak to działa? Trzeba zagrać kupon z minimalną stawką 20 złotych i kursem nie mniejszym niż 1.50, a zakwalifikuje się on do “Misja Europa”. Jeżeli traficie dwa zakłady, to otrzymacie 20 złotych bonusu. W przypadku trzech jest to 40 złotych, a pięć trafionych kuponów da Wam 60 złotych. Ważne jednak jest to, że propozycje powtarzające się, nie wezmą udziału w rozliczeniu. 

W Betclic z kodem promocyjnym 550PLN otrzymacie też pakiet startowy. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to bukmacher przyzna Wam:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze