Za nami przerwa reprezentacyjna, a Ekstraklasa wraca już dzisiaj. Najlepsza liga na świecie zaserwuje nam m.in. starcie liderów tabeli, Górnika Zabrze z Rakowem Częstochowa. W Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN możecie zgarnąć ciekawe bonusy, a do tego wziąć udział w akcji “Lucky Loser”, w ramach której bukmacher rozdaje pieniądze, jeżeli się przegra. 

Zgarnij bonus w Totolotku z kodem promocyjnym!

Ekstraklasa wraca do nas po przerwie reprezentacyjnej i już na starcie kibice będą świadkami ciekawych rywalizacji. Podczas siódmej kolejki Górnik Zabrze zmierzy się z Rakowem Częstochowa, a Legia Warszawa podejmie Zagłębie Lublin. Górnik niewątpliwie jest faworytem w tym meczu, podobnie, jak Legia, jednak ich rywali nie powinno się lekceważyć. W końcu mogą sprawić niespodziankę. Z tej okazji w Totolotku możecie wziąć udział w akcji “Lucky Loser”.

totolotek lucky loser

Jeżeli Wasz kupon okaże się nietrafiony, to bukmacher przyzna bonus w postaci 25 złotych. Jednak Totolotek postawił swoim klientom także kilka warunków. Przede wszystkim akcja jest dostępna tylko w dniach 17-18 października, a na kuponie może znajdować się jedynie Ekstraklasa. Oprócz tego trzeba pamiętać, że stawka minimalna na nim to 25 złotych i liczą się tylko mecze rozgrywane w trakcie promocji. Jeżeli trafiliście prawidłowo, to na Wasze konto wpłynie wygrana. W przypadku, gdyby szczęście nie dopisało, to bukmacher przyzna 25 złotych w formie bonusu. 

Oprócz tego w Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN otrzymasz:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu Lucky Loser w weekendy

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze