UFC 253 zbliża się wielkimi krokami. W ramach tej gali o pas mistrza wagi półciężkiej powalczy Polak, Błachowicz. Z tej okazji w BETFAN jest bonus do zgarnięcia na grę bez ryzyka, który dodatkowo możecie powiększyć z naszym kodem. Sprawdźcie sami, na czym polega promocja. 

Graj UFC 253 bez ryzyka w BETFAN!

UFC 253 zbliża się wielkimi krokami. W ramach tej gali swoją walkę stoczy m.in. Błachowicz, który zmierzy się z Reyesem. Polak powalczy o pas mistrza wagi półciężkiej, na który pracował od trzech lat. W tym czasie wygrał siedem walk i jedną przegrał. Zawodnik z naszego kraju co prawda nie jest stawiany w roli faworyta, ale dalej ma duże szanse na końcową wygraną. Warto jednak pamiętać, iż Reyes w ostatnim czasie pokazuje się z bardzo dobrej strony i ma lepsze predyspozycje do zakończenia walki przed czasem.

BETFAN bonus na UFC

W BETFAN bonus możecie zagrać na zdarzenia z całej gali, w ramach oferty bez ryzyka. Jest jednak kilka zasad, które musicie spełnić. Przede wszystkim:

  • kupon musi mieć minimum trzy zdarzenia
  • stawki, za jakie można zagrać to 99 lub 199 złotych 
  • na kuponie nie może być mniej niż trzy zdarzenia z UFC 
  • minimalny kurs zdarzenia to 1.35 

Jeżeli jedno zdarzenie nie wejdzie, to wasz kupon zostanie automatycznie zakwalifikowany jako bez ryzyka. W tym wypadku BETFAN w ramach bonusu zwróci wam postawioną kwotę. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku, gdy zagracie za 199 złotych, to otrzymacie aż 250 złotych w formie bonusu. Jest to dobra oferta na nadchodzącą galę UFC i warto jej się bliżej przyjrzeć.

Podobnie jest w przypadku bonusu w BETFAN z kodem promocyjnym 3100PLN. Dzięki niemu zgarnięcie:

  • 3000 złotych bonusu od depozytu
  • zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych
  • 14 procent więcej do wygranych

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta na start z całą pewnością sprawią, że warto się bliżej przyjrzeć temu bukmacherowi. Tym bardziej że możecie ją wykorzystać właśnie na galę UFC 253.

Zaloguj się aby dodawać komentarze