Esport staje się coraz popularniejszy na świecie. Różne dziedziny zyskują sporo kibiców w ostatnim czasie, a co za tym idzie zainteresowanie również firm oferujących zakłady bukmacherskie. Teraz w forBET jest ciekawa promocja, która może Wam zapewnić sporą wygraną. Zobaczcie sami, na czym polega ten bonus bukmacherski i jak możesz zgarnąć Xboxa.

Otrzymaj bonus bukmacherski w forBET za obstawianie esportu

W najbliższych tygodniach w świecie esportu dzieje się dość dużo. Trwają mistrzostwa świata w League of Legends, najpopularniejszej grze esportowej, gdzie najlepsze drużyny, w tym te, w których grają Polacy, walczą o tytuł mistrza. G2 Esports ma spore szanse na zwycięstwo podczas tego turnieju. Z kolei w CS:GO kibice będą świadkami starć podczas DreamHack Open Fall 2020 i BLAST Premier Fall Series 2020, gdzie będą mogli obserwować w grze czołowe formacje. To wszystko sprawia, że coraz więcej będzie do zgarnięcia bonusów bukmacherskich.

forbet bonus esport

Jednym z nich jest akcja promocyjna w forBET oparta na rankingu. Obstawiając kupony tylko z zakładami na esport możecie zgarnąć punkty, a następnie najlepsze osoby otrzymają ciekawe nagrody. Dla TOP 3 przewidziano m.in. Xbox Series S oraz bonus bukmacherski. 20 najlepszych graczy otrzyma przeróżne nagrody. Zastanawiacie się jednak, jak się znaleźć wśród nich. Do 22 listopada możecie zbierać oczka, obstawiając kupony z minimum trzema zdarzeniami z kursem nie mniejszym niż 1.30. Za przegrany otrzymacie jeden punkt za każdą złotówkę, z kolei w przypadku wygranego mnożnik wynosi już 1.20. 

W ramach bonusu bukmacherskiego w forBET z kodem ZAGRANIE możecie też liczyć na inne promocje. Mowa o:

  • 2080 złotych bonusu od depozytu
  • 120 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze