Ostatnia szansa na dogonienie liderów? Przedostatnie mecze Darts Premier League!

tablica do darta z lotkami

Bardzo ciekawie zrobiło się nam w ostatnim tygodniu fazy zasadniczej podczas tegorocznej rundy Premier League. Z pewnością poznamy dzisiaj pierwszego zawodnika, który awansuje do fazy play-off i będzie to któryś zawodnik z pary Michael van Gerwen vs Jose de Sousa. Jednak dla nas najciekawiej powinno być na pozostałych miejscach, gdzie w każdym meczu walka toczyć się będzie o uplasowanie się w najlepszej czwórce turnieju. Kogo dzisiaj wybrałem do naszego kuponu? Sprawdźcie, co przygotowałem oraz zapraszam do sprawdzenia oferty bonusowej od Etoto, z której możecie skorzystać przy założeniu konta! 

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 500 PLN we freebetach

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2242 zł NA START: od depozytu 2000 zł + darmowy zakład 222 zł + ekstra freebet 20 zł


🔥 PROMOCJA: + 300 PLN za gola w meczu Fiorentina - West Ham!

(tylko w dniach: 04-07.06)

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jonny Clayton – Peter Wright

26.05.2021 r. – 20:10

Niesamowicie ważny mecz dla obu panów, w którym zdecydowanie będziemy mogli zobaczyć wojnę nerwów po obu stronach. W tym aspekcie zdecydowanie lepiej powinien wypaść reprezentant Szkocji, który ma większe obeznanie z turniejami telewizyjnymi i jest bardziej lubianym przez publiczność zawodnikiem. Tak jak mogliśmy zobaczyć do tej pory, zupełnie inaczej gra się zawodnikom, kiedy hala jest wypełniona kibicami. Pierwszy dzień był mocno rozgrzewkowy dla osób zebranych w Marshall Arena. Wczoraj jednak już ten tłum się ożywił i od samego początku mogliśmy już słyszeć okrzyki i większe reakcje na niskie i wysokie noty na tarczy. Peter Wright rozkręcił się na dobre, doskonale wie, jaka jest jego sytuacja w grupie. Ma za sobą bardzo trudny okres pierwszej części w drugiej rundzie, gdzie nie udało mu się zebrać ani jednego punktu przy swoim nazwisku. Zupełnie inaczej jest teraz, kiedy uporał się z kontuzją i walczy o każdy punkt zbliżający go do awansu. Dzisiaj mierzyć się będzie ze swoim głównym konkurentem do tego miejsca, który ma o trzy punkty więcej w ligowej tabeli. Jednak dla Petera liczą się tylko wygrane. Nie jest on w stanie wpłynąć na pozostałe wyniki meczów, ale swoją grą pokazuje, że na ostatni tydzień Ligi Mistrzów przyjechał z mocno walecznym nastawieniem. Wright w dotychczasowych dwóch meczach uzbierał komplet punktów i jest coraz bliżej uciekającego Claytona. Trzy punkty straty wydają się być realne do odrobienia, tym bardziej, jeżeli spojrzymy, jak gra zawodnik ze Szkocji. Równe 100 punktów średniej po dwóch meczach, daje mu jedną z najlepszych średnich punktowych w tej części rozgrywek. Do tego niesamowicie mocny na wykończeniach i z pełną halą swoich sympatyków za plecami. Zrobił się on bardzo groźny i trzeba zwrócić na niego uwagę również w tym meczu.

Walijczyk powoli nie radzi sobie z presją. Wybił się on w momencie, kiedy kibiców nie było na trybunach i nie ma jeszcze wyśrubowanej sympatii i rzeszy sympatyków zasiadającej na publiczności. Ma coraz większy ciężar na swoich plecach, gdyż Peter musi postawić na swoim i wszystko jest w rękach jego przeciwnika. Jonny ma za sobą dwa mecze, gdzie widać było, że mocno jest skonfundowany sytuacją, jaka w obecnej chwili następuje. Zwycięstwo z Andersonem i porażka z The Special One wprawiają go w czwarte miejsce w tabeli, gdzie za plecami czeka na jego potchnięcie, Dimitri van der Bergh. W pierwszym starciu z Garym spisał się on przyzwoicie, ale trzeba przyznać, że mocno ratowały go błędy na wykończeniach, które popełniał Szkot. Takich słabości nie okazywał Jose de Sousa, który we wczorajszym meczu pokonał Walijczyka 8:5 w stosunku legowym. Czy przy większej presji Jonny jest w stanie się podnieść i dopisać kolejne punkty do tabeli? Z pewnością nie może liczyć na nie, jeżeli obaj zawodnicy zagrają na poziomie z wczoraj, gdzie przewaga Petera byłaby znacząca.

Co obstawiać?

Ten mecz powinien nam dostarczyć masę emocji związanych z rozstrzygnięciami w tabeli. Dla Petera każdy mecz będzie na wagę złota, a dzisiaj ma szansę wygrać z Walijczykiem. Zdecydowanie bardziej sprzyja mu obecność kibiców, a także jest w roli goniącego zawodnika, więc teoretycznie powinno grać mu się łatwiej niż Claytonowi, który nie lubi zbytniej presji i musi bronić swojej zdobyczy punktowej. W tej rywalizacji postawie na Szkota i mam nadzieję, że da nam minimum taki sam popis, jak nie lepszy, jak we wczorajszym starciu z Berghiem. Gramy na win Wrighta, który rozpędza się z meczu na mecz w tej fazie turnieju!

Peter Wright win
Kurs: 2.30
Zagraj!

Załóż konto w Etoto i zgarnij kody promocyjne, które dostępne są w po rejestracji z bezpośredniego linku z Zagranie.com!

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

James Wade – Dimitri van der Bergh

26.05.2021 r. – 20:55

Dosyć ciekawe starcie, gdzie widać, że Anglik, James Wade nabiera tempa, jednak jest to już chyba za późno, aby wierzyć w przejście do kolejnej rundy. Ma on tylko matematyczne szanse na awans, gdzie liczyć musiałby na wpadki swoich rywali z przodu tabeli. Z pewnością będzie o to ciężko, gdyż idealnie musiałoby się dla niego ułożyć to spotkanie oraz wszystkie pozostałe, w tym to, które opisałem powyżej. James ma już raczej po zawodach i teraz jedynie będzie zbierać pieniądze, które nie są małe za zwycięstwo w Premier League. Powinna być to jego jedyna motywacja do wygrywania. Możliwe, że będzie chciał się także przyzwyczajać do powrotu kibiców i na nowo wzbudzać w nich sympatię. Wczoraj rozegrał bardzo dobry mecz, jednak starczyło to tylko na remis z Nathanem Aspinallem. Ponownie ten sam przypadek, jak w starciu z Wrightem. Bardzo dobre otwarcie i połowa meczu zupełnie nie pod jego dyktando. Powinien on dzisiaj podejść w większym luzie niż jego rywal, który jest bliżej awansu, ale dalej nie na miejscu premiowanym występami w fazie play-off. Anglik po dwóch dniach ma średnią na trzy lotki niespełna 98 punktów. Jest to bardzo dobry wynik, tym bardziej że zawodnicy, z którymi się mierzył, nie uciekali jakoś znacząco na tarczy. Zdecydowanie zawodzi procent wykończeń, które powinny być na dużo wyższym poziomie. Na takich zawodach, jak Liga Mistrzów, musi być ona na minimum 50% skuteczności, aby myśleć o pewnym zdobywaniu punktów. Czy dzisiaj Anglik jeszcze odpali?

Jego rywal ma dużo cięższe zadanie i sporą presję na swoich barkach. Jest on na piątym miejscu w tabeli i prawdopodobnie jego udział w fazie play-off rozstrzygnie się po jutrzejszych pojedynkach, gdzie będzie więcej wiadomo, na podstawie dzisiejszych zbiorów punktów przez zawodników. Dla debiutującego Belga ta część zawodów jest zdecydowanie najgorsza, gdyż w dwóch meczach nie uzbierał ani jednego punktu. Musi mocno się wziąć do pracy, gdyż wyprzedzić go Jonny Clayton i to on ma zagwarantowane w tym momencie premiowane awansem miejsce. Dimitri nie gra źle, a zdecydowanie lideruje na pozycji rzucającego najwięcej maxów w meczu w drugiej fazie zawodów. Po dwóch dniach uzbierał on ich aż 16. Szkoda, że nie przekłada się to na wynik. Mimo dobrych meczów, w każdym pojawił się moment słabszej gry, który w ostateczności decydował o jego porażkach. Berghowi przyświeca dzisiaj tylko jeden cel. Ma on wygrać spotkanie z Anglikiem. Czy tak się stanie?

Co obstawiać?

Mimo że Wade ma już praktycznie zapewniony spadek z Premier League, to sądzę, że tego meczu nie odda tak łatwo. Musi rozegrać kilka pojedynków z powracającą publicznością i jeżeli podda mecz bez walki, to z pewnością będzie źle zapamiętany i to odbije się w jego późniejszych występach telewizyjnych. Obaj panowie potrafią grać na wysokich notach i mój typ na tym będzie się dzisiaj opierał. Gramy na zdobycze maksów. Bergh w dwóch ostatnich meczach uzbierał już 16 takich podejść, co przy utrzymaniu tego wyniku, sam zagwarantowałby nam plus na kuponie. Wade ma 10 takich prób na koncie w dwóch meczach, tak więc mam nadzieję, że panowie zrobią dzisiaj show w tym aspekcie. Oczekujemy minimum 8 fulli w meczu! Dodatkowo zapraszam do stworzenia kuponu w Etoto, gdzie gramy dzisiejsze zdarzenia! 

Powyżej 7,5 maksów w meczu
Kurs: 2.15
Zagraj!

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1 zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.

Tylko u nas +500 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

Dubel dart 26.05.2021

Zapraszam także do zapoznania się z opiniami na temat bukmachera, u którego stworzony został kupon, gdzie znajdziecie ważne informacje odnośnie Etoto! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze