Ostatnia szansa Krzysztofa Ratajskiego na ply-offy! Dwa dni Grand Slam of Darts z kursem 5.74!

Grand Slam of Darts tarcza z lotkami

Jesteśmy przed ostatnimi meczami w grupach podczas turnieju Grand Slam of Darts 2021! Mamy już kilku zawodników, którzy są pewni awansu do fazy play-off. Jednak zdecydowanie więcej graczy musi jeszcze wykrzesać z siebie najwyższe umiejętności i powalczyć o triumf, który może dać im udział w 1/8 finału. To także tyczy się najlepszego polskiego zawodnika, Krzysztofa Ratajskiego. Trzymamy kciuki za The Polish Eagle, który znalazł się na naszym kuponie! Sprawdźcie, co jeszcze proponujemy zagrać! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krzysztof Ratajski vs Nathan Rafferty: typy i kursy bukmacherskie (15.11.2021 r. – 22:40)

Przed oboma zawodnikami walka o awans do fazy play-off tegorocznego Grand Slamu. Tu nie ma kalkulacji. Ten mecz trzeba po prostu wygrać. Rafferty zaskoczył sporą ilość osób swoją grą. Pojawiają się u niego mentalne zachwiania, jednakże nie można go lekceważyć. Zdecydowanie najlepiej prezentuje się spośród młodych zawodników, tak więc dzisiaj Polak nie będzie miał łatwej przeprawy. Nathan do tej pory wygrał z Shindlerem, ale przegrał pierwsze starcie z Gerwynem Price’em. Bardzo mocno walczył o to, aby wygrać z Walijczykiem, jednak zadecydowały czynniki psychiczne. Większe ogranie na arenie międzynarodowych turniejów telewizyjnych ma Krzysztof, ale pytanie, czy będzie potrafił zagrać na poziomie takim, jaki prezentował w ostatnich rywalizacjach. Jestem zdania, że stać go na to, ale musi zapomnieć o wczorajszej wpadce z liderem światowego rankingu, gdzie przegrał 0:5 w stosunku legowym. Gerwynowi wychodziło wszystko, co spowodowało, że Krzysztof miał tylko jedną możliwość na wykończenie lega. Dzisiaj tych szans powinno być więcej. Kto więc przejdzie do kolejnej rundy i spotka się z kimś z grupy B?

Co obstawiać?

Jestem zdania, że ten mecz nie będzie trwał tak krótko, jak miało to miejsce we wczorajszym pojedynku Polaka. Krzysztof jest faworytem i może zagrać trochę sercem, ale uważam, że podoła zadaniu i da radę awansować do kolejnej rundy. Młody Irlandczyk nie ma jeszcze ogrania na arenie telewizyjnej, dlatego dzisiaj może go nieco zjeść stres spowodowany rangą meczu. Gram na win Ratajskiego! 

Krzysztof Ratajski win
Kurs: 1.32
Zagraj!

Zarejestruj się w STS i grając z nami darta odbierz zakład bez ryzyka z naszym kodem promocyjnym!

Gerwyn Price vs Martin Schindler: typy i kursy bukmacherskie (15.11.2021 r. – 20:30)

Dla obu zawodników jest to mecz praktycznie o nic. Gerwyn ma już niemalże pewne wyjście z pierwszej pozycji, gdyż ma jako jedyny 4. punkty w tabeli, ale nie wie, jakimi wynikami zakończy się rywalizacja Ratajskiego z Raffertym. Dlatego właśnie postanowiłem zagrać również ten mecz. Walijczyk powinien do tego spotkania podejść na mniejszej presji, co jak wiemy, jest dla niego lepszym rozwiązaniem, gdyż dużo więcej wtedy mu się udaje. Wszedł na niesamowity poziom po pierwszym meczu, który z pewnością dał mu dużo do myślenia. Zobaczyliśmy bestię w starciu z Krzysztofem Ratajskim. Mistrzowi Świata wychodziło dosłownie wszystko. Dużo gry na obu najwyższych strefach. Do tego wysokie kończenia i bardzo dobry procent wykończeń. Dzisiaj może nieco odpuści z tempa gry, którego nie wytrzymał Polak, ale będzie miał także łatwiejsze zadanie, gdyż rywal jest już pewny braku awansu. Schindler gra słaby turniej. Nie jest przyzwyczajony do telewizyjnych pojedynków, co widać po jego występach. Przegrana z Ratajskim oraz Raffertym. Dzisiaj także jest bez większych szans w tej rywalizacji.

Co obstawiać?

To spotkanie, podobnie jak każde poprzednie, powinno się zakończyć takim samym rezultatem, a więc wygraną Gerwyna i porażką Martina. Jestem zdania, że nie tylko zwycięstwo może tutaj wejść, ale także handicap legów. Ja dzisiaj wybieram opcję na win Price’a z przewagą minimum dwóch legów!

Gerwyn Price -1,5 handicap legów
Kurs: 1.40
Zagraj!

Boris Krcmar vs Jim Williams: typy i kursy bukmacherskie (15.11.2021 r. – 21:00)

Zawodnicy, którzy jeszcze nie pojawiali się w moich analizach na ten turniej. Obaj zawodnicy musieli się kwalifikować do tej rywalizacji. Boris to 67. zawodnik rankingu PDC, jednak dzisiaj to nie on jest faworytem spotkania. Też mam wrażenie, że Jim lepiej wygląda na scenie Grand Slam. W Wolverhampton ma on dwa punkty na swoim koncie, mimo że mierzył się z naprawdę dobrymi rywalami. Pierwszy pojedynek wygrał w stosunku 5:4 z Wade’em. Duże zaskoczenie dla angielskiej publiczności, która zgromadziła się, aby podziwiać grę jednego z lepszych Anglików w tym sporcie. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie potrafił on wyprzedzić w grze Walijczyka. Jim nie schodzi ze średniej poniżej 90. punktów na trzy lotki. Co prawa nie jest to może jakiś nadzwyczajny wyczyn, ale trzeba przyznać, że ten zawodnik nie boi się wysokich wykończeń, ma dosyć dobrą skuteczność na sektorze, a także trafia co trzecią lotkę w doubla. Co do Chorwata, to ma spadek formy w mojej opinii. Był lekkim zaskoczeniem na początku roku, a także na niektórych turniejach telewizyjnych. Najlepiej idzie mu w Playersach, gdzie nie ma presji związanej z anteną telewizyjną. Słabe pojedynki z Wade’em i Crossem. Tylko dwa ugrane legi i mało potwierdzenia zasług, aby brać udział w takim turnieju. Ma on jeszcze szanse na awans, jednakże myślę, że Jim nie wypuści lepszej okazji z ręki.

Co obstawiać?

Kwestia awansu nie jest przesądzona w tej grupie. Wyjść może jeszcze każdy. Łatwiej ma Jim, który ma już na swoim koncie dwa punkty. Jeżeli wygra spotkanie z Borisem, to będzie on musiał poczekać na rozwój sytuacji w meczu Cross vs Wade. Jednakże byłaby to spora zaliczka i nadzieja, że z obojętnie jakim wynikiem Anglików, ma on szansę na udział w play-offach. Ja dzisiaj zaufam Walijczykowi i gram na jego win z handicapem dodatnim! 

Jim Williams +1,5 legów handicap
Kurs: 1.40
Zagraj!

banner grupa zagranie 40k

Mensur Suljovic vs Matthew Campbell: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2021 r. – 20:00+)

Godziny tego pojedynku nie są jeszcze znane, jednakże mamy już kursy, co postaramy się wykorzystać i wpleść do naszego AKO z darta. Austriak prezentuje się z bardzo dobrej strony na tym turnieju. Nie ma jeszcze zagwarantowanego awansu, jednakże sądzę, że nie powinien mieć problemu z pokonaniem Kanadyjczyka, który zupełnie nie radzi sobie z postawioną mu presją w udziale telewizyjnym. Suljovic to już stary wyjadacz, który do Grand Slamu przygotował się bardzo dobrze. Pierwszy pojedynek z Humphriesem to był jeden z lepszych meczów pierwszego dnia turnieju. Obaj ze średnią powyżej 100. punktów na trzy lotki i niesamowity poziom wyzerowań przed obu panów. W drugim meczu Austriaka z The Special One, średnia nieco spadła, ale dalej wysoki poziom wykończeń i 9. legowa batalia o punkty do tabeli. Takiej walki i zadziorności nie mogliśmy zobaczyć w starciach Matthew. Reprezentant Kanady nie jest w stanie wznieść się na poziom powyżej 90. punktów średniej i notuje bardzo duży odstęp średniej na tarczy. Do tej pory ugrał tylko 4. legi w dwóch pojedynkach i sądzę, że ta statystyka nie będzie znacznie poprawiona po rywalizacji z Mensurem.

Co obstawiać?

Korzystając już z kursów wystawionych przez bukmacherów, dodaje do kuponu win Mensura Suljovicia! Austriak gra dobre zawody i ciężko jest mi widzieć, że w tym pojedynku zwycięży Kanadyjczyk. Reprezentant Austrii powinien mocno zdominować grę na traczy, a jak już poczuje krew, to kwestią czasu będzie skuteczne kończenie na doublach i ucieczki w trakcie gry!

Mensur Suljovic wi
Kurs: 1.37
Zagraj!

Peter Wright vs Mike De Decker: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2021 r. – 20:00+)

Przedostatni mecz na kuponie będzie należał do rywalizacji naszego pomściciela ostatnich kuponów. Niestety, ale postawie na niego raz jeszcze, gdyż domyślam się, jak bardzo ważne będzie dla niego to zwycięstwo. Snakebite nie gra źle na tarczy. Zdecydowanie jego bolączką na tym turnieju jest gra na doublach, które w dużej mierze są bardzo nieskuteczne. W poprzednim spotkaniu tylko 20% skuteczności w tym aspekcie, co nie jest zadowalające, a mógł na spokojnie ten mecz wygrać, z taką grą na sektorach, jaką prezentował. Liczę na sporą poprawę tego zawodnika w tym czynniku. Co do Belga, to nie jestem w stanie uwierzyć jego umiejętnością. Do tej pory wygrał tylko jednego lega, a przegrał już do 1. z Clemensem i do 0 z Fallon Scherrock. Średnia z trzech lotek wacha się w granicach 85 punktów, co będzie zbyt małą zaliczką, aby móc zawiązać kontakt w rywalizacji z wiceliderem rankingu PDC, tym bardziej że nie ma już szans na awans do kolejnej rundy.

Co obstawiać?

Myślę, że ten mecz pt. “must win” dla Petera będzie pokazem jego umiejętności i znaczną poprawą jego dyspozycji na wykończeniach. Sam podczas spotkania z Clemensem pokazywał sobie, że nie jest równy w swoich rzutach. Tak doświadczony zawodnik powinien to z dnia na dzień poprawić i nie mieć problemu z pokonaniem mniej ogranego rywala, jakim jest De Decker. Do kuponu dorzucam win Petera! 

Peter Wright win
Kurs: 1.20
Zagraj!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Joe Cullen vs Lisa Ashton: typy i kursy bukmacherskie
(16.11.2021 r. – 20:00+)

Ostatni mecz na naszym kuponie, który będzie walką o awans. Niby jeszcze każdy zawodnik w tej grupie ma szansę na fazę play-off, jednak zdecydowanym faworytem do osiągnięcia tego, jest Joe Cullen. Bardzo równa dyspozycja tego zawodnika, gdyż w obu spotkaniach miał on średnią zbliżoną do 99. punktów na trzy lotki. To bez wątpienia jest wysoka i wystarczająca nota, aby móc walczyć o najwyższe cele. Jednak rywal w postaci MVG postawił tak wysokie warunki, że Anglik nie był w stanie wygrać więcej niż 2 legi w starciu z byłym Mistrzem Świata. Skuteczność na doublach w okolicy 40% także pozwala myśleć o szybkich dwóch punktach i myślami może być już w olejnym pojedynku w 1/8 finału. Co do Lisy, to ciężko jest znaleźć w niej możliwe zaskoczenie w tym pojedynku. Do tej pory wygrała tylko 2. legi w dwóch meczach. Średnia na dwóch lotkach jest dosyć wysoka, ale w żaden sposób nie może nawiązać bliższego kontaktu z dotychczasowymi rywalami. Sądzę, że w tym meczu może być podobnie.

Co obstawiać?

Patrzać na statystyki to zdecydowanym faworytem jest Joe Cullen, który średnio rzuta o 10. punktów więcej przy każdym podejściu od Lisy. Bazuje on na sektorze “20” i mile widziane są u niego T20. Często trafia 180. i pewnie będzie swojej rywalce sporo uciekał w grze na tarczy. W tym spotkaniu wybieram win Anglika z przewagą minimum 2 legów na tablicy wyników! 

Joe Cullen -1,5 legów handicap
Kurs: 1.35
Zagraj!

Kupon STS Dart Grand Slam of Darts 15.11.2021

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze