Kto wygra tegoroczne Oscary? W zakładach bukmacherskich już teraz przyjmowane są kupony na najlepszy film, najlepszych aktorów itd. Słowem, u bukmacherów obstawiać można wszystko to, co dotyczy Oscarów 2021. Kto jest faworytem w zakład do odebrania statuetki? W wystawionych kursach przez bukmacherów w kilku kategoriach widać zdecydowanym faworytów. Kto wygra?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oscary 2021 – kto wygra? Zakłady bukmacherskie na Oscary 2021

Tak jak bukmacherzy weszli ze swoją ofertę do polityki, tak i są również w wydarzeniach filmowych i kulturowych. Zakłady bukmacherskie na Oscary 2021 to nie nowość, bo już od wielu lat można typować swoich faworytów, jeśli chodzi o rozdanie statuetek przez Academy of Motion Picture Arts and Sciences. Oscary to najwyższe wyróżnienie w świecie filmu, którym interesuje się cały świat.

Film legitymujący się statuetką Oscara posiada sam w sobie znak jakości. Co roku Akademia Filmowa w USA ogłasza nominacje do Oscarów, a następnie wybiera najlepszych z najlepszych na ceremonii rozdania nagród. W tym roku wszystko wskazuje na to, że gala zostanie przeprowadzona online.

Oscary 2021 - kursy na najlepszy film
Fortuna
1.35
Nomadland
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
6.00
Proces siódemki z Chicago
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
10.00
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
10.00
Minari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
12.00
Mank
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
17.00
Judas and the Black Messiah
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
50.00
Sound of Metal
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
70.00
Ojciec
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

U bukmacherów online zaraz po ogłoszeniu nominacji, które było 15 marca 2021, pojawiły się pierwsze kursy na najważniejsze kategorie. Najbardziej prestiżowe nagrody to te dotyczące takich kategorii jak “najlepszy film”, “najlepszy aktor/aktorka”, “najlepszy reżyser”, “najlepszy scenariusz” i “najlepszy film międzynarodowy”.

Zakłady na Oscary 2021

Zakłady na Oscary są przyjmowane przez bukmacherów oczywiście w trybie pre-match. Wszelkie typy na zwycięzców statuetek można obstawiać przed rozpoczęciem gali rozdania Oscarów. Jak wygląda oferta zakładów u legalnych bukmacherów? Najbardziej rozbudowanymi zakładami na Oscary 2021 może pochwalić się największy bukmacher w Polsce, czyli STS. Firma ta swoim typerom pozwala obstawiać zakłady na wszystkie kategorie filmowe!

W zakładach bukmacherskich STS wytypujesz kupon na najlepszy film, aktora, reżysera, scenarzystę, montaż, scenografię itd. Bukmacher STS podszedł kompleksowo do zakładów na Oscary i oferuje zakłady na wszystkie filmy.
Nowi gracze STS, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymają na typowanie Oscarów trzy bonusy powitalne: darmowy zakład 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

najlepszy aktor

Gdzie można obstawiać Oscary 2021?

Obstawianie gali Oscary 2021 możliwe jest nie tylko w STS. Kursy i oferta na Oscary dostępna jest też u pozostałych, legalnych bukmacherów. Wysokiej jakości ofertą na pewno może popisać się Fortuna, która w bonusie na start oferuje 2230 PLN. Tradycyjnie zakłady na tego typu wydarzenia są dostępne w Betfan, który słynie z ciekawej oferty na świat filmy i polityki.

Dodatkowo zakłady na Oscary 2021 obstawisz w forBET, Betclic, Superbet, Totolotku, PZBUK, Etoto, LVBET i eWinner.

Bukmacherzy: Oscary 2021

Co sądzą bukmacherzy o Oscarach 2021? Firmy bukmacherskie przy wyborze swoich faworytów posiłkują się nagrodami poprzedzającymi Oscary, a także medialnymi przeciekami. Pod koniec lutego zostały rozdane Złote Globy, które stanowią niejako przedsmak tego, co dzieje się w Oscarach. Statuetka Złotego Globa często pokrywa się później z odebranym Oscarem.

Bukmacherzy na Oscary 2021 przygotowali listę z zakładami na wszystkie kategorie. To daje szanse wytrawnym obserwatorom kina na postawienie skutecznych zakładów aż z 23 kategorii. Bukmacherzy z pełną ofertę kursową na Oscary 2021 to STS i Fortuna.

Oscary 2021: kto wygra?

Najważniejsze pytanie przed każdą galą, to oczywiście to związane z tym, kto wygra Oscary? W zakładach bukmacherskich szanse oceniane są następująco (pod uwagę bierzemy kilka najpopularniejszych kategorii):

Przede wszystkim walka toczy się o tytuł dla najlepszego filmu. W tej kategorii zdecydowanym faworytem jest Nomadland. W zakładach STS to właśnie ten obraz ma największe szanse na Oscara – kurs u tego bukmachera na statuetkę dla Nomadland to 1.30. W ubiegłym roku wygrał Parasite, który zdobył Oscara za najlepszy film oraz najlepszy film międzynarodowy. Nomadland niedawno został nagrodzony Złotym Globem, więc to może być pewnym tropem w odczytaniu gustów Akademii.

Ciekawe batalie toczą się w kategoriach związanych z najlepszym aktorem i aktorką. Jeśli chodzi o najlepszego aktora pierwszoplanowego, to w zakładach jest niemalże przesądzone, że zwycięzcą będzie Chadwick Boseman za rolę w Ma Rainey: Matka bluesa (kurs 1.05). Boseman za swoimi plecami w kursach pozostawia taką legendę kina, jak Anthony Hopkins. W przypadku kategorii najlepsze aktorka pierwszoplanowa kursy są nieco bardziej wyrównane. W zakładach prym wiedzie Carey Mulligan za rolę w “Obiecująca. Młoda. Kobieta.”

Oscary 2021 - kursy na najlepszą aktorkę
STS
1.50
Carey Mulligan - Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
4.00
Andra Day - The United States vs. Billie Holiday
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
5.00
Frances McDormand - Nomadland
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
8.00
Viola Davis - Ma Rainey: Matka bluesa
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
15.00
Vanessa Kirby - Cząstki kobiety
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co roku najlepsi reżyserzy walczą o statuetkę za najlepszą reżyserię. W tym roku w zakładach STS największe szanse na zwycięstwo daje się dla Chloe Zhao, reżyserki filmu “Nomadland”. Wysoko plasuje się też David Fincher (kurs 8.00), ale wydaje się, że Zhao ma Oscara już w kieszeni (kurs 1.10).

W tym roku w gronie nominowanych filmów do najlepszej produkcji międzynarodowej nie ma polskiego przedstawiciela (w ubiegłym roku było “Boże Ciało”). Faworytem w zakładach bukmacherskich do statuetki w tej kategorii jest duński film “Na rauszu” – kurs 1.30.

oscary film

Który film wygra Oscary 2021? Tego nigdy nie wiadomo, jednak zazwyczaj przewidywania bukmacherów się w pełni sprawdzają. W ostatnich latach na gali rozdania Oscarów nie dochodziło do dużych sensacji, więc nie przewidujemy, że i tym razem coś takiego może mieć miejsce.

Oscary 2021 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Zazwyczaj gala rozdania Oscarów odbywała się w Dolby Theatre w Los Angeles. W tym roku ze względu na pandemię gospodarze zorganizują wirtualną galę. Wszystko wskazuje na to, że triumfatorzy statuetek swoje nagrody będą odbierali we własnych domach.

Kiedy rozdanie Oscarów 2021? W marcu poznaliśmy nominacje, a ostatecznych zwycięzców będziemy znać 25 kwietnia (niedzielny wieczór czasu USA).

Oscary 2021: transmisja, kiedy i gdzie oglądać?

W polskiej TV rok do roku transmisje “na żywo” z gali rozdania Oscarów prowadzi stacja Canal+. Wszystko wskazuje na to, że relacja ta odbędzie się także 25 kwietnia – w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Transmisje “na żywo” z gali rozdania Oscarów 2021 obejrzysz za pośrednictwem TV w Canal+ oraz aplikacji online NC+ GO.

FAQ

Kiedy Oscary 2021?

Rozdanie nagród odbędzie się 25 kwietnia 2021.

Gdzie obstawiać Oscary 2021?

Oscary 2021 możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich STS i Fortuna.

Kto jest faworytem podczas Oscarów 2021?

W głównych kategoriach faworytem jest film Nomadland.

Zaloguj się aby dodawać komentarze