Oscary i zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że wzbudzają zainteresowanie coraz szerszego grona osób. Gala wręczenia statuetek ściąga przed telewizory tych niezainteresowanych na co dzień kinematografią, a zakłady bukmacherskie otwierają się na inne sfery życia niż tylko sport.

Co Ty na to, żeby skorzystać z tej opcji i obstawić między jednym a drugim meczykiem zwycięzcę Oscarów 2020?

Oscary 2020: Najlepszy Film

Kiedy w ogóle mowa o Oscarach, mimo woli wszyscy myślą o tej jednej, głównej produkcji, która ma zdobyć statuetkę w kategorii Najlepszy Film. Oczywiście Nagród Akademii Filmowej jest znacznie więcej (np. za najlepszy film animowany, za najlepszą rolę pierwszoplanową, za najlepszy montaż, kostiumy itd.), niestety pozostają one w cieniu tej głównej. Na takie ukierunkowanie uwagi odpowiadają również bukmacherzy, oferując ciekawe zakłady na najlepszy obraz.

Co obstawiać? I czy już warto?

Do Oscarów mamy jeszcze trochę czasu, ale pierwsze zakłady pojawiają się u bukmacherów już teraz i dotyczą właśnie kategorii Najlepszy Film. Można by powiedzieć: no helooł, co tu obstawiać, skoro nawet nie zostały jeszcze ogłoszone nominacje do Oscara? A niektórych filmów nawet jeszcze nie można zobaczyć w kinach? – no pewnie, ale może jest w tym właśnie jakiś sposób…

Oscary mają to do siebie, że są prestiżową nagrodą, jednak ostatnimi czasy obarczoną pewnymi schematami. W efekcie łatwiej przewidzieć decyzję Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Właśnie dlatego już na tym etapie polecamy pogrzebać w ofercie bukmacherów, wykorzystać swoją wiedzę i obserwowane w ostatnich latach tendencje, żeby ustrzelić wartościowy kurs.

Pamiętaj też, że w obstawianiu Oscarów i w ogóle rozrywki, trzeba podejść do tematu trochę odważniej. Bukmacherzy znają się na sporcie, ale nie na filmie czy pogodzie, dlatego kursy niejednokrotnie nie przekładają się na szanse – z korzyścią dla gracza, który może to umiejętnie wykorzystać. Przykład? Na zeszłorocznego triumfatora, Green Book, jeszcze na chwilę przed wręczeniem nagród można było postawić z kursem… 3.50!

Przydatne info:

  • Można zauważyć, że uznanie Akademii zyskują filmy poruszające istotne problemy społeczne, takie jak np. segregacja rasowa, dyskryminacja ze względu na płeć
  • W ostatnich latach głośno było o akcji #oscarssowhite, która wiązała się ze sprzeciwem wobec nagradzania wyłącznie białych artystów – jednak fakty mówią same za siebie
  • Marne szanse są również na to, że w głównej kategorii wygra film nieanglojęzyczny – w końcu ma swoją kategorię
  • Złote Globy to nagrody, które nazywane są prognostykiem przed Oscarami, dlatego warto wziąć pod uwagę laureatów tych statuetek

 

Oscary 2020: co już wiadomo?

Ogólnie rzecz biorąc wiadomo niewiele, ale mając chociażby powyższe informacje – to już całkiem niezły początek. Może warto właśnie teraz postawić, kiedy jeszcze czujność bukmacherów jest uśpiona, a kursy wysokie…

W tej kwestii polecamy LV BET. Już teraz, z dużym wyprzedzeniem, można znaleźć tam pozycje do zagrania, a patrząc na przykład z zeszłego roku, spodziewamy się znacznego rozbudowania oferty na Oscary.

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je szybko założyć klikając w poniższy baner. Pamiętaj, żeby podczas rejestracji wpisać kod: 1500PLN i zgarnąć w prezencie dodatkową kasę na zakłady!

 

Poznajmy TOP3 filmów z największymi szansami na Oscara w kategorii Najlepszy Film według LV BET:

  1. Irlandczyk (The Irishman) kurs: 3.25
  2. Historia małżeńska (Marriage Story) kurs: 5.00
  3. Joker kurs: 6.00 oraz Pewnego razu… w Hollywood (Once Upon a Time… in Hollywood) kurs: 6.00

Oferta bukmachera LV BET - Oscary 2020

LV BET jako pierwszy wystartował z ofertą na Oscary 2020 – fajnie, że z takim wyprzedzeniem daje graczom szansę na kulturalne zagranie. Niebawem możemy się spodziewać rozszerzenia oferty o dodatkowe, bardziej szczegółowe zdarzenia. W ubiegłych latach można było obstawiać chociażby stroje gwiazd czy też ich reakcje.

Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem Oscarów i ogólnie rzecz biorąc Rozrywki – świetnie się składa, bo będziemy na bieżąco Ci dostarczać typów i ciekawych promocji.

Wpadaj częściej!