Osasuna – Villarreal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2024

Osasuna - Villarreal gdzie oglądać

Osasuna – Villarreal: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym sobotnim starciu hiszpańskiej La Liga na placu boju spotka się 8. i 11. drużyna tabeli. Mimo bliskich miejsc w lidze, w dużo lepszej dyspozycji są gości ei to oni powinni poradzić sobie z rywalem. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Osasuna – Villarreal, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Osasuna – Villarreal gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Osasuna – Villarreal zupełnie bez opłat? Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w naszym kraju STS i to właśnie tam należy szukać interesujących streamów. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Osasuna – Villarreal i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Osasuna – Villarreal na żywo w TV

Nadchodzące starcie Osasuna – Villarreal będziesz mógł zobaczyć także w TV. Prawa do transmisji z meczów La Liga posiada w naszym kraju między innymi Eleven Sports i to właśnie tam należy szukać opisywanego starcia. Stacja ta oferuje również dostęp do Serie A czy Ligue 1, więc po prostu jest co oglądać. Natomiast potyczka pomiędzy Osasuną a Villarrealem odbędzie się w sobotę, 25. maja o 14:00.

Osasuna – Villarreal gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Osasuna – Villarreal będziesz mógł zobaczyć między innymi w aplikacji STS. Bukmacher ten posiada jedną z lepiej rozwiniętych zakładek na żywo i dlatego też można spodziewać się tam opisywanego starcia. A żeby oglądać mecze za darmo, wystarczy założyć konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem transmisji.

Gdzie oglądać Osasuna – Villarreal?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Osasuna – Villarreal, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu większość z nich posiada dostęp do spotkań na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystko bez dodatkowych opłat i w świetnej jakości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze