Osasuna – Valencia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.04.2024

Piłkarz Valencii po faulu na rywalu

Gdzie oglądać Osasuna – Valencia? W poniedziałek rozegrany zostanie ostatni mecz w ramach 31. kolejki hiszpańskiej La Liga. Zmierzą się w nim drużyny Osasuny i Valencii, a spotkanie na pewno przyciągnie wielu kibiców przed odbiorniki! Gdzie oglądać Osasuna – Valencia na żywo i jakie opcje oferuje polski rynek? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Osasuna – Valencia na żywo w TV

Jak zdążyłem już wspomnieć, rywalizacja Osasuny z Valencią zakończy zmagania w ramach 31. kolejki hiszpańskiej La Liga. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie, bo oba kluby znajdują się blisko siebie w tabeli i mają jeszcze nadzieję na niespodziewany awans do europejskich pucharów! Batalia w Pampelunie rozpocznie się 15. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 naszego czasu. Transmisja w TV będzie oczywiście dostępna do obejrzenia na żywo, a odnajdziemy ją na Canal+ Sport! Na polskim rynku znajdziemy również darmowe alternatywy, o których więcej za momencik!

Osasuna – Valencia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem, że na polskim rynku znajdziemy również legalne i darmowe źródła, z wykorzystaniem których da radę obejrzeć spotkanie Osasuna – Valencia na żywo! Mam tu na myśli między innymi streamy online u polskich bukmacherów. Najpopularniejszy z nich oferuje swoim użytkownikom niemal darmowe transmisje z gier La Liga. By skorzystać z transmisji w STS TV należy zalogować się na swoje konto, oraz obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę, czyli 2 PLN! Pod spodem instrukcja włączenia streamu online z meczu Osasuna – Valencia u bukmachera STS:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Osasuna – Valencia i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Osasuna – Valencia?

Mam nadzieję, że czytając ten krótki artykuł, znaleźliście odpowiedź na pytanie gdzie oglądać La Ligę, jak i samo spotkanie Osasuna – Valencia. Na polskim rynku znajdziemy kilka możliwości i jeżeli macie w swojej ofercie telewizyjnej program Canal+ Sport, to właśnie tam znajdziecie odpowiednią transmisję. Darmową i legalną alternatywą są natomiast streamy online u polskich bukmacherów, w tym chociażby transmisja na stronie bukmachera STS! Ostatecznie wybór pozostawiam już Wam i życzę jak najlepszego zakończenia 31. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze