Osasuna – Mallorca: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.05.2024

Osasuna - Mallorca gdzie oglądać

Osasuna – Mallorca: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższy wtorek odbędzie się kilka pojedynków w hiszpańskiej La Liga. Na placu boju zobaczymy między innymi 13. i 15. drużynę obecnej tabeli. Nie powinno jednak dziwić, że kursy na zwycięzcę są niemalże równe. A gdybyś chciał zobaczyć ten pojedynek na żywo, ale nie wiesz gdzie oglądać Osasuna – Mallorca, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Osasuna – Mallorca gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Osasuna – Mallorca za darmo? Wiele ciekawych spotkań piłkarskich na żywo oferują bukmacherzy. Jednym z nich jest STS, gdzie możesz śledzić najciekawsze pojedynki z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy holenderska. Co ciekawe pojedynki te obejrzysz na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Osasuna – Mallorca i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Osasuna – Mallorca na żywo w TV

Najbliższy pojedynek Osasuna – Mallorca będziesz mógł oczywiście zobaczyć w telewizji. Standardowo już, mecze hiszpańskiej La Liga zobaczysz między innymi w Canal+ Sport, gdzie możesz liczyć na dostęp do przynajmniej kilku meczów każdej kolejki. Ponadto znajdziesz tam mecze polskiej Ekstraklasy, więc jest tam co oglądać.

Osasuna – Mallorca gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Valencia – Alaves zobaczysz między innymi w STS. Oferuje on sporo ciekawych meczów na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji. A opisywane spotkanie odbędzie się we wtorek, 14. maja o 19:30.

Gdzie oglądać Osasuna – Mallorca?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Osasuna – Mallorca, warto poznać także inne rozgrywki oferowane w transmisjach live u bukmacherów. W końcu większość z nich posiada dostęp do spotkań na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystko bez dodatkowych opłat i w świetnej jakości.

Zaloguj się aby dodawać komentarze