Ordabasy – Legia Warszawa: kurs 300.00 na wygraną Legii!

Legia Warszawa z pewnością nie może narzekać na losowanie w eliminacjach do europejskich pucharów. W pierwszym spotkaniu wicemistrz Polski zmierzy się z ekipą Ordabasy, a więc z rywalem bardzo przeciętnym. Jeśli po głowie chodzi Wam obstawienie wygranej Legii, a nie macie jeszcze konta w Superbet, to teraz jest doskonała okazja, by je założyć i zagrać zwycięstwo Wojskowych po kursie 300.00! Wszystkie szczegóły w poniższym tekście, do przeczytania którego gorąco zapraszam.

baner Superbet Ordabasy - Legia

Legia Warszawa jest wyraźnym faworytem rywalizacji z drużyną Ordabasy. Wojskowi teoretycznie rzecz ujmując nie powinni męczyć się z tym rywalem i pewnie zameldować się w kolejnej rundzie eliminacji LKE! Bukmacher Superbet przy okazji tego starcia wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją, w ramach której obstawić można triumf stołecznego klubu po kursie 300.00 i zgarnąć 600 PLN w bonusie! Promocja dotyczy nowych graczy, a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Legii z Ordabasy w eliminacjach Ligi Konferencji.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Legia rzeczywiście pokona swojego rywala, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Oczywiście próżno szukać podobnego przelicznika na zwycięstwo Legii u innych bukmacherów. Wydaje się, że jeśli jeszcze nie zakładaliście konta u operatora Superbet, to właśnie teraz jest ku temu doskonała okazja!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze